Путін погрожує ще одній країні через НАТО: чи буде нова війна

Путін погрожує ще одній країні через НАТО: чи буде нова війна

Путін / фото: Відкриті Медіа

Міністерство закордонних справ РФ почало погрожувати Фінляндській Республіці, адже її керівники деякий час тому заявили, що Фінляндія обов’язково має подати заявку на вступ до НАТО. Така заява була зроблена президентом Саулі Нійністе і прем’єром країни Санною Марін.

Об этом сообщает 24 канал.

Нещодавно в Гельсінкі прибув глава британського уряду Борис Джонсон для того, щоб підписати угоду, яка є гарантією безпеки на випадок, якщо буде потрібна підтримка під час вступу Фінляндії до НАТО. Крім того, Борис Джонсон був у Стокгольмі, де також уклав ідентичну угоду. Причиною цього є те, що Швеція має намір наслідувати приклад Фінляндії і незабаром подасть заявку до НАТО. Керівники не впевнені в безпеці країни на етапі прийняття Швеції до Альянсу, тому вона потребує підтримки сильнішого союзника.

МЗС РФ не може заспокоїтися і тепер погрожує Фінляндії, що якщо країна вступить до НАТО, то з боку Росії негайно розпочнуться заходи військово-технічного характеру. Звернути увагу варто на те, що перед нападом на Україну РФ говорила приблизно те саме. Тоді Росія вимагала від США та інших членів НАТО гарантій безпеки та угоду про те, що Альянс більше не розширюватиметься. Це визначення приховувало за собою те, що Володимир Путін уже був готовий вчинити напад на Україну.

Тепер залишається лише одне питання – що ж буде далі? Україна не отримала Плану членства в НАТО, а Фінляндія насправді вступає до нього. Якщо буде подана заявка, Фінляндія та Швеція приєднаються до Альянсу дуже швидко. Варто зазначити, що саме між Фінляндією та Росією – найдовша межа. Раніше між цією країною та СРСР вже була двічі війна, тому не можна виключати і третьої спроби РФ підкорити Фінляндію.

Залишається невідомим те, чи Російська Федерація збирається нападати на Фінляндію. У свою чергу Борис Джонсон погодив свої обіцянки з усіма іншими керівниками НАТО. Таким чином, було продемонстровано те, що НАТО докладе максимум зусиль для збереження безпеки в Північній Європі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.