Путін планує воювати з Україною до вересня 2022 року

Путін планує воювати з Україною до вересня 2022 року

Володимир Путін / фото: 24 канал

Українські розвідники з’ясували, що російські солдати говорять про те, що Володимир Путін не збирається припиняти військові дії проти України до вересня 2022 року. Інформація про продовження “спеціальної військової операції” досить швидко поширюється серед військових РФ. Також було отримано дані щодо того, що Кремль планує почати керувати на тих територіях України, які на сьогоднішній день вже знаходяться під окупацією.

Про це повідомляє ГУР Міноборони України.

Офіційна Москва, можливо, спробує включити захоплені землі до складу Криму, який був окупований ще кілька років тому. Потім, за планом Путіна, вони поступово інтегруватимуться в економічний простір Російської Федерації. Олег Крючков, який обіймає посаду радника «глави Криму» з інформаційної політики, заявив, що було створено спеціальний план. Його термін дії становить щонайменше наступні 8 років.

Варто зазначити, що у Генічеську 1 травня Андрієм Клочком, який тепер нібито є головою міськради, було організовано урочистий захід щодо підняття прапора Російської Федерації. Місцеві жителі не звернули на це «свято» жодної уваги і ніхто з радістю не вітав окупантів.

Звернути увагу варто на інформацію про те, що частина приватних підприємств, що розташовані на території Ростовської області, отримали деякий час тому дуже цікаві замовлення. Вони мають тепер займатися виготовленням печаток та різноманітних штампів, які надалі використовуватимуться окупаційними адміністраціями Маріуполя. Українські розвідники зазначили, що на цих печатках має бути спеціальний напис – «Росія, Республіка Донбас, Маріуполь, військово-цивільна адміністрація». Також йдеться про те, що буквально через місяць такі ж печатки почнуть виробляти вже і для Херсона, який сьогодні також є окупованою територією.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.