Путін назвав мету, заради якої розпочав війну в Україні

Путін назвав мету, заради якої розпочав війну в Україні

Путін / фото: hromadske.ua

Президент Росії заявив, що не відмовляється від мирних переговорів з Україною і вважає, що вчинив правильно, розв’язавши війну. За словами Путіна, метою Росії насправді є “об’єднання російського народу”.

Про це Володимир Путін розповів в інтерв’ю Павлу Зарубіну у програмі “Москва. Кремль. Путін” на пропагандистському телеканалі “Росія 1”.

Очільник Кремля вкотре, ніби мантру, повторив, що в основі війни з Україною нібито лежить “політика геополітичних опонентів Росії, спрямована на розтягування історичної Росії”, тоді як його мета полягає нібито “в об’єднанні російського народу”.

Путін заявив, що він нібито готовий “домовлятися з усіма з учасниками цього процесу про прийнятні якісь розв’язки”, але це справа України та Заходу – мовляв, нібито це саме вони, а не Росія, відмовляються від переговорів.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи не наближається Росія до небезпечної межі у зв’язку з ситуацією в Україні, Путін відповів, що не вважає її такою вже небезпечною, а РФ нібито діє у “правильному напрямі”, захищає “свої національні інтереси, інтереси громадян, людей”, і нібито “іншого вибору просто немає”.

Напередодні, президент Російської Федерації Володимир Путін відреагував на постачання Вашингтоном в Україну зенітно-ракетних комплексів Patriot. За словами російського президента, війська країни будуть клацати “як горішки” американські системи.

“Кажуть, Patriot можуть туди (в Україну – ред.) поставити. Ну добре, нехай ставлять, ми поклацаємо і Patriot… Ті, хто нам протистоять, виходять з того, що це нібито оборонна зброя. Ну гаразд, ми просто матимемо це на увазі. І протиотрута завжди знайдеться. Тож ті, хто це робить, роблять це дарма. Це просто затягування конфлікту, от і все”, – сказав Путін.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.