Путін готує росіян до затяжної війни проти України

Путін готує росіян до затяжної війни проти України

Путін / фото: ТСН

Президент РФ Путін відмовився від наративу на те, що життя йде своєю чергою, незважаючи на війну. Скоріш за все, риторика очільника Кремля направлена на підготовку росіян до затяжної війни проти України.

Про це пише видання The New York Times. 

Американські журналісти вважають, що Путін намагається запобігти можливому невдоволенню населення важкими наслідками війни та намагається підготувати росіян до нової мобілізації.

На це вказує і новорічне звернення Путіна на тлі військових. Поява людей у військовій формі може свідчити про те, що Кремль готує росіян до затяжного збройного конфлікту. Журналісти нагадують, що під час виступу Путін заявив, що Росія має йти тільки вперед і країна має “ще багато зробити”.

Журналісти NYT припускають, що Путін вирішив відмовився від своїх колишніх спроб сповідувати населенню, що спеціальна військова операція йде за планом і на фронті немає поразок та втрат з боку Росії. На користь припущення свідчить той факт, що Міноборони РФ порівняно швидко, через добу, визнало знищення своєї бази військовослужбовців в окупованій Макіївці та загибель майже 100 осіб, у числі яких був заступник командира полку підполковник Бачурін.

“Кремль прагне стати прозорішим усередині країни, ніж це було в перші місяці війни. Більшу частину 2022 року Путін демонстрував упевненість у собі, дозволяючи життю всередині Росії йти своєю чергою. Його діалог із громадськістю був простий: залиште політику та бойові дії нам, і ви не відчуєте значного болю від нашої виправданої “СВО” в Україні”, – йдеться в матеріал видання.

На думку журналістів, новорічне привітання Путіна говорить про те, що Кремль подвоює свої зусилля щодо подальшого залучення російського суспільства до воєнних дій. Це може розглядати як сигнал, що незабаром кремлівський диктатор віддасть наказ про новий військовий призов, щоб відправитися на фронт більше людей”, — йдеться у NYT. 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.