Путін хоче завершити війну до 15 листопада, — Олег Жданов

Путін хоче завершити війну до 15 листопада, — Олег Жданов

Володимир Путін / фото: ТСН

Путін хоче, щоб Україна погодилася на всі вимоги Росії та підписала капітуляцію до 15 листопада.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, повідомляє ТСН.

За його словами, Росія не зможе в найкоротші терміни мобілізувати мільйон людей. Збирати таку кількість вони будуть до весни наступного року. Призвати перші 300 тисяч вони зможуть лише до кінця листопада, якщо не пізніше. У зв’язку із цим не зрозуміло, чому російський диктатор вирішив орієнтуватися на 15 листопада.

За наявною інформацією, Путін хоче закінчити війну до середини листопада. Однак у його розумінні закінчення війни означає переговори з Україною та підписання капітуляції на вигідних для РФ умовах. Тобто Україна має відмовитись від окупованих на даний момент територій та визнати їх російськими, а також дати гарантії того, що вона не вступатиме до НАТО. Таким чином, у Росії з’явиться можливість підготуватися до повторного нападу на Україну з метою захоплення всієї території.

Також Жданов зазначив, що Україна змогла переламити хід війни, використовуючи стару радянську зброю, а тепер її хочуть залякати мобілізацією. За останні 7 місяців українська армія стала професійною та відповідає західному типу. Ми змінили зброю, а також методи підготовки особового складу. Тому чим більше Росія прижене людей на війну, тим більше втрат у неї буде.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.