Яка користь для здоров'я мінеральної води?

Яка користь для здоров'я мінеральної води?

Оздоровча мінеральна вода

Вчені і так звані експерти в області охорони здоров'я сперечаються про різні переваги мінеральної води. По-перше, давайте визначимося з основами мінералів і мінеральної води, детальніше на сайті https://derenivska-kupil.ua/mineralna-voda/.

Корисні копалини

Мінерали — це неорганічні речовини (такі, як каміння та аналогічні речовини), виявлені в земних шарах, на відміну від органічних речовин, таких як рослинні і тваринні речовини.

Як і вітаміни, мінерали допомагають організму рости, розвиватися і залишатися здоровими. Організм використовує мінерали для виконання безлічі різних функцій — від формування міцних кісток до передачі нервових імпульсів. Деякі мінерали навіть використовуються для вироблення гормонів або підтримки нормального серцебиття.

Є «хороші мінерали», такі, як кальцій, магній або калій, і «не дуже хороші мінерали», такі, як свинець, миш'як і барій.

Мінеральна вода

Описані вище неорганічні мінерали можна знайти в воді, що надходить з гір, річок, з грунту, водоносних горизонтів, але в меншій мірі в дощову або опріснену. Так, ви правильно зрозуміли, що вода з під крана часто може містити стільки мінералів, скільки бутильована «Мінеральна» або «Джерельна». Це означає, що ви отримуєте мінералку практично безкоштовно з-під крана.

Кількість мінералів в з під крана і бутильованої води сильно розрізняється залежно від її вихідного джерела, тому вам необхідно перевірити місцевий звіт або етикетку пляшки, щоб дізнатися зміст.

Яка користь для здоров'я мінеральної води?

Якщо ви п'єте два літри води в день, ви можете отримувати від 10 до 15% своєї добової потреби в кальції і третину необхідного вам магнію тільки з неї.

Дослідники ВООЗ також попереджають про ризик для здоров'я демінералізованої рідини: «В даний час є достатня кількість доказів для підтвердження наслідків для здоров'я від питної води з дефіцитом кальцію або магнію. Багато досліджень показують, що підвищений вміст магнію в воді пов'язаний зі зменшенням ризику серцево-судинних захворювань і особливо для раптової смерті від ССЗ ».

Але неорганічні мінерали через питну воду — не єдиний спосіб отримати достатньо мінералів. Ви можете отримати, наприклад, кальцій з гірських порід, що добуваються із землі, або ви можете отримати його з молочних продуктів або фруктів і овочів.

Як щодо мінеральної води в пляшках?

Для бутильованої мінералки не забудьте перевірити етикетку. Якщо вода не містить рекомендовані мінімальні 20 мг / л кальцію і 10 мг / л магнію, переконайтеся, що ви отримуєте це з другого джерела.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.