Новости Планеты

Тепла підлога: що потрібно знати?

Тепла підлога: що потрібно знати?

З кожним днем все більш затребуваним та популярним стає сучасний ефективний метод обігріву приміщень – система «тепла підлога». Придбати таку конструкцію завжди можна в компанії «Розумний Дім». На сайті http://rdim.ua/ua є можливість вибрати та замовити оптимальний варіант системи опалення.

Разом з іншими моделями компанія реалізує продукцію всесвітньовідомої торгової марки Nexans.

Чому слід обирати Nexans?

Nexans – визнаний лідер на світовому ринку опалювального обладнання. Вся представлена продукція має найвищу якість, про що свідчать Сертифікати якості на відповідність європейським та міжнародним стандартам.

Тепла підлога норвезького бренду – це готові до встановлення та підключення секції, в основі яких електричний нагрівальний кабель. Система може монтуватися в стяжку з цементу й піску, шар клейової суміші для облицювальної плитки, самовирівнюючі засоби.

Кабелі Nexans можуть використовуватися, як основна система опалювання через підігрів поверхні підлоги. Комплекс Nexans завдяки впровадженню новітніх розробок має підвищену надійність у використанні. Протягом останнього десятиріччя при виробництві кабелю використовується безмуфтове з’єднання – безшовна технологія, при якій з’єднання виконується, не розриваючись під загальною оболонкою ізоляції. Такий метод забезпечує стовідсоткову герметизацію секції.

Як працює тепла підлога?

Тепла підлога може встановлюватись як в житлових приміщеннях, так і в виробничих, адміністративних корпусах. Незалежно від конструктивних особливостей підлогова система обігріву функціонує за одним нескладним принципом: елемент нагріву (електрокабель) розташовується під покриттям підлоги. У ввімкненому стані проходить обігрів всієї поверхні, яка у такому випадку слугує радіатором теплового випромінювання.

Використовуючи електричну теплу підлогу, можна оцінити ряд її переваг:

  • Економія коштів;
  • Рівномірний розподіл тепла в приміщенні;
  • Абсолютне виключення наявності конвективних потоків;
  • Відповідність будь-якому підлоговому покриттю;
  • Можливість контролю та регулювання температурних параметрів з метою забезпечення комфортних умов перебування.

Новітні прогресивні впровадження у виробництві дають змогу виробляти більш результативні, ергономічні сучасні системи опалення. Яскравим прикладом служить система підлогового обігріву, яка рішуче завойовує пріоритетні позиції на сьогоднішньому ринку, витісняючи звичні традиційні батареї та радіатори.

Читать полностью (Время чтения: 9 минут)
Добавить комментарий