Новости Планеты

Якісне скління лоджій вікнами Рехау в Києві від VOKNE.com.ua

Якісне скління лоджій вікнами Рехау в Києві від VOKNE.com.ua

Уявити лоджію без скла сьогодні досить складно. Саме завдяки якісному склінню кілька додаткових метрів площі перетворюються в повноцінну затишну житлову кімнату, де можливо відпочивати, милуватися видами з вікна і насолоджуватися затишною обстановкою. Деякі домовласники використовують лоджію як господарський підсобного приміщення для зберігання всіляких речей або консервації. Хтось перетворює невелику кімнатку в справжній витвір мистецтва — створює оранжерею, кабінет і т. П.

У деяких випадках лоджія може бути прохолодною. В інших — такою ж теплою і комфортною, як і вся квартира. VOKNE.com.ua в Києві пропонує різні варіанти скління на будь-який бюджет. У нас ви можете купити віконні рами і замовити монтаж за цінами виробника. Для тих, хто сумнівається у виборі варіанту скління, компанія ТОВ "Хімавто" пропонує консультації менеджерів. Наші фахівці підберуть оптимальний варіант скління для вашої лоджії з урахуванням її цільового призначення і наявного бюджету.

Менеджери компанії охоче проконсультують по будь-яких питань і грамотно виконають заміри віконного отвору для подальшого виготовлення та монтажу віконної конструкції. Скління лоджій будь-якої складності виконується фахівцями vokne.com.ua максимально якісно, ​​швидко і недорого.

Можливі варіанти скління лоджії пластиковими вікнами Rehau

Дерев'яні віконні конструкції давно втратили свою актуальність. Сьогодні в Києві рідко можна побачити лоджії і балкони, засклені деревом. Все більше городян прагнуть замовити високоякісне засклення Металоплавильні конструкціями найвищої якості, від яких залежить мікроклімат в приміщенні.

На сьогоднішній день скління лоджій якісними пластиковими вікнами з німецького ПВХ профіля Рехау — найпопулярніше рішення. Віконні конструкції з ПВХ відмінно захищають будь-яку кімнату від холоду, опадів, пилу, стороннього шуму. Вони прості і невибагливі в догляді, не втрачають свій привабливий вигляд і властивості довгий час. Завдяки щільному прилягання рам, відсутності щілин і зазорів, в приміщенні підтримується комфортна температура навіть в найсуворіші холоду.

Компанія ТОВ "Хімавто" пропонує тепле і холодне скління лоджій.

Тепле. Приходить на допомогу у випадках, коли лоджію необхідно перетворити в повноцінну кімнату або приєднати кілька квадратних метрів до житлової площі.

Холодне. Дозволяє захистити лоджію від атмосферних опадів, але не зберігає тепло. Після установки конструкції в холодну пору року різниця температур на вулиці і на лоджії буде незначною — не більше 5-7 градусів. Холодне скління є недорогим способом облагородити балкон або лоджію.

Компанія ТОВ "Хімавто" працює на ринку металлолопластікових конструкцій не перший рік. Наші фахівці виконують скління будь-якої складності, строго дотримуючись терміни виконання замовлень. У нас можна замовити як стандартні, так і нестандартні віконні рами для засклення будь-яких розмірів. Вже на початковому етапі співпраці ви будете точно знати, як буде виглядати віконна конструкція і лоджія після монтажу, а також обсяги необхідних робіт і їх вартість. Після зняття замірів, узгодження основних нюансів і визначення ціни конструкції розцінки не змінюються.

На сайті компанії ви можете ознайомитися із зразками матеріалів, використовуваних для виготовлення віконних конструкцій, а також прикладами вже готових робіт, виконаних фахівцям VOKNE.com.ua.

Читать полностью (Время чтения: 9 минут)
Добавить комментарий