Психолог розповіла, чому люди розлучаються під час війни

Психолог розповіла, чому люди розлучаються під час війни

Чому люди розходяться під час війни  / фото: Shutterstock

Війна вплинула на життя абсолютно кожної людини і приємного в цьому виявилося дуже мало. Особливо сильно подібна ситуація позначилася на стосунках у сім’ях. Чому ж у такий неймовірно тяжкий для всієї країни час люди вирішують розлучитися.

Про це повідомляє Segodnya.ua.

У такій непростій ситуації кожен потребує підтримки, але все ж таки багато пар розпадаються. Справжнім шоком та потрясінням для багатьох став розрив стосунків Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса. Не встигли шанувальники звикнути до цієї думки, як розлучилися відомі ресторатори Даша та Михайло Кацуріни. Але це не остання погана новина на сьогоднішній день. Буквально вчора надійшла офіційна заява про те, що свої стосунки розривають Поліна Логунова та Дмитро Ступка.Психолог Марина Діденко розповіла, чому люди розлучаються під час війни.

Розлучення не можна назвати трагедією. Одні люди розлучаються, а інші в цей же час скріплюють узами шлюбу. Наприклад, тільки з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, в країні стало на 15 тисяч більше нових сімей.

Марина Діденко додала, що якщо сімейна пара раніше неодноразово стикалася з різними проблемами, то під час війни ситуація лише загострилася і вони стали ще помітнішими. Можливо, те, на що раніше особливо не зверталося, у стресовій ситуації стало дратувати занадто сильно. Деякі пари залишалися разом лише заради дітей або ж боялися засудження оточуючих. Для них війна стала шансом розпочати сімейне життя із чистого аркуша.

Раніше ми писали про те, як у домашніх умовах знезаразити воду для пиття. Війна може спричинити те, що люди залишаться без питної води. Міністерство охорони здоров’я України дало кілька порад щодо того, як можна самостійно в домашніх умовах знезаразити воду та зробити її питною.

А також, що хімік розповів, як вижити під час ядерного удару. Міжнародні фахівці висувають припущення щодо того, що РФ все ж таки може скористатися ядерною зброєю, щоб перемогти у війні з Україною. Невідомо про те, чи станеться це напевно, але краще підготуватися до найгіршого заздалегідь і знати про те, як правильно чинити під час евакуації. Про це розповів хімік Гліб Репіч.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.