Принцеса Норвегії відмовилася від престолу заради шамана

Принцеса Норвегії відмовилася від престолу заради шамана

Норвезька принцеса Марта Луїза та її наречений / фото: Наша Ніва

В історії не так вже й багато випадків, коли монархи заради любові відмовлялися від престолу, але вони є. Наприклад, принцеса Норвегії нещодавно оголосила, що офіційно не претендуватиме на престол. Відмовляється вона від того, щоб стати королевою, заради любові до нареченого-шамана.

Про це повідомляє AP.

Принцеса відмовляється тільки від офіційних обов’язків, але титул за нею збережеться. Таким чином вона хоче розмежувати особисте життя і королівське. Наречений у принцеси непростий, це американець Дюрек Верретт. Він раніше пропагував ненаукові медичні практики. Минуле в американця сумнівне: він переконував, що люди самі вирішують хворіти чи ні, а онкологія — це усвідомлений вибір кожної людини. Також Дюрек розповідає, як впливає своїми навчаннями на життя голлівудських актрис.

Дюрек Верретт — темношкірий американець, який називає себе шаманом. У нього є власний сайт, де він ділиться з людьми своїми ідеями світобудови, розповідає, як прожити життя без хвороб і допомагає виганяти злих духів.

Однак Принцеса Марта Луїза безмовно любить свого нареченого і готова заради нього навіть відмовитися від королівських повноважень. Також король Гаральд V підтримав таке рішення дочки. Королівська сім’я з теплотою прийняли зятя і вважають його прекрасною людиною. Хоча в Норвегії багато хто вважає його дивним і недалеким, головне, щоб пара була щаслива.

Марта Луїза не засмучена тим, що відмовилася від трону. Вона щаслива, що її вибір схвалений. Між іншим, принцесі вже 51 рік, і вона сама дуже цікава персона. Підтримує ідеї коханого, розмовляє зі «своїми ангелами» і поділяє погляди на світ Дюрека.

Раніше Марта Луїза вже була одружена. Її чоловіком був письменник і художник Арі Бен. У пари в шлюбі народилися дві дочки. У 2017 році вони розлучилися, а у 2019 Арі Бен покінчив життя самогубством. З Верреттом жінка заручилася в червні 2022 року.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.