Прості способи, як продовжити життя пральної машини

Прості способи, як продовжити життя пральної машини

Як продовжити життя пральній машині / фото: freepik.com

Пральна машина — це незамінна помічниця в будинку. Звичайно кожній домогосподарці хотілося б продовжити її життя. Ремонт техніки коштує дорого, а покупка нової ще більше. Майстри з ремонту кажуть, що виконання простих рекомендацій дозволить продовжити життя машинці і вбереже сімейний бюджет від незапланованих витрат.

Про це повідомляють Новини Планети.

Якщо ви хочете, щоб пральна машина, як можна довше залишалася робочою, завжди діставайте з неї випраний одяг. У техніці через високу вологість може з’явиться грибок і цвіль. Дверцята після прання залишайте відкритими. Це сприяє природному осушенню. Також після прання потрібно залишити відкритим відсік для прального порошку.

Зовнішній корпус пралки завжди потрібно підтримувати в чистоті, як і гумовий ущільнювач на дверцятах.

Щоб домогтися максимальної чистоти всередині машинки, можна використовувати оцет, харчову соду і навіть відбілювач. Необхідно всього лише насипати в чашу будь-який з цих інгредієнтів і запустити цикл прання без речей. У такий спосіб ви очистите барабан, ущільнювач від мікрочастинок ворсу, пилу, які потрапляють в пралку разом з одягом.

Потрібно стежити за чистотою відсіку для пральних засобів. Бокс необхідно витягувати, простір під нього протирати від вологи і бруду. Сам бокс ретельно промивають час від часу. Для важкодоступних місць скористайтеся зубною щіткою.

Також необхідно стежити за чистотою фільтра. Його рекомендують чистити 1 раз в 1,5-2 місяці. У фільтрі застряють монетки, гудзики волокна і сміття. У критичній ситуації машинка може перестати віджимати одяг. Тому дуже важливо підтримувати фільтр в чистоті. Чистку таку можна проводити тільки коли пральна машина відключена від мережі.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.