Профнастил – універсальний матеріал в будівництві

Профнастил – універсальний матеріал в будівництві

Профнастил — це один з найпопулярніших видів покрівельного матеріалу. Він є дуже економічним за ціною, але при цьому відрізняється високою надійністю і довговічністю. Крім того, сьогодні на ринку можна знайти профнастил для даху, що відповідатиме будь-яким вимогам. Так, якщо вам потрібен матеріал для покрівлі з дуже високими технічними характеристиками, то можна придбати профнастил оцинкований на сайті магазину https://almet.com.ua/profnastil, тут і асортимент що треба  і ціни не кусаються!

Для чого використовується профнастил

Основна сфера використання матеріалу — будівництво. Профнастил — це металевий лист з рельєфною поверхнею, який має невелику товщину. Він використовується для виготовлення різних огорож і дахів, а також для будівництва:

  • складів;
  • ангарів;
  • огорож;
  • різних видів перекриття тощо.

Листи можуть бути різних розмірів, тому легко підібрати будматеріал під будь-яку будову.

Найчастіше профільний настил купують для дахів. Можна з упевненістю говорити, що таке рішення буде мати свої переваги. По-перше, матеріал має тривалий термін служби. По-друге, він дійсно легкий у монтажі. По-третє, його м’якість та гнучкість дає змогу реалізовувати різні проєкти дахів, а не лише одно чи двоскатні. Щоб він прослужив багато років, не вимагаючи ремонту, потрібно бути уважним при виборі матеріалів. В першу чергу потрібно пам’ятати, коли матеріал виготовлено із якісної сталі, та має сучасне покриття, тоді він і прослужить довго без ремонтів. Тому при закупівлі профнастилу потрібно або особисто бути присутнім та передивлятись кожного листа, або обрати перевірений магазин. Almet пропонує придбати сучасний профнастил із декількома видами покриттів (що значно збільшує його термін служби), різних кольорів та розмірів. Тут є моделі для зведення стін та парканів, для дахів та спору різного призначення.

Матеріали виготовлені із марок сталі DX51D, S280GD. DX51D марка сталі для різання і зварювання має високу міцність, хорошу зносостійкість і корозійну стійкість, що робить його хорошим матеріалом для виробництва різних деталей машин. S280GD марка сталі, що використовується широко в будівельній індустрії. Весь товар сертифікований та відповідає чинним європейським стандартам якості.

Зробити замовлення можна онлайн. Консультанти завжди готові допомогти із підбором: порадять, який варіант краще обрати, виходячи з ваших вимог (призначення, тип, габарити, наявність ребер жорсткості, колір).  

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.