Професійний фен для волосся — як обрати, де купити

Професійний фен для волосся — як обрати, де купити

Фен для сушіння волосся має бути у кожної леді, а не лише у перукаря. Придбати фен можна онлайн: професійний, для домашнього використання, дорожній. Якщо цікаво, де та як вибрати професійний фен для волосся, детальніше про асортимент, функції та можливості приладів для сушіння волосся можна дізнатись на сайті https://profi-perukar.com.ua/g89748541-feny-dlya-volos (Profi perukar).

З допомогою фену дівчата та чоловіки висушують волосся, вкладають зачіски та мають охайний вигляд. Не потрібно чекати, поки волосся саме висохне після миття, якщо можна максимально ефективно пришвидшити цей процес.

Різновиди фенів

Усі фени, що сьогодні є, умовно можна поділити на декілька категорій. Усі вони мають свої переваги, відрізняються за потужністю, функціоналом та ціною. Наприклад, для тих, хто подорожує багато та часто буває у відрядженнях, просто незамінним буде дорожній фен. Він невеликий за розмірами, має небагато опій та має складну ручку. Такі моделі займають мало міста у валізі, тому їх можна всюди брати із собою.

Фени для домашнього використання — моделі середніх розмірів, мають декілька зйомних насадок, середньої потужності. Підходять для волосся будь-якої довжини та для частого використання.

Найдорожчі, звісно, професійні фени. Вони потужні, більші за розмірами. Якщо раніше їх використовували виключно перукарі, то сьогодні все більше жінок вибирають таку техніку для використання вдома. Все тому, що з їх допомогою можна зробити ідеальні локони, різні зачіски та укладки. Вони мають потужніший двигун, сушіння волосся займає мало часу.

На що варто звернути увагу, купуючи професійний фен для сушіння та укладання волосся

Якщо ви не професійний перукар-стиліст, але дуже хочете придбати для себе чи на подарунок гарний фен, що дійсно висушить волосся і не травмує його, то і рекомендації будуть корисними. Не завжди потрібно купувати дорогі “розрекламовані” бренди. Просто обирайте моделі, які:

  • Мають потужність більшу за 2000 Вт. У домашніх приладів потужність 1200-2000 Вт.
  • Ергономічні, адже зазвичай професійні екземпляри мають великі розміри, тому самому собі сушити волосся не дуже зручно.
  • Форма та вага — найзручніші сьогодні циліндричні фени. Середня вага пристрою 600 грамів.
  • Мають гнучкий та довгий шнур (це дуже важливо під час сушіння).

Також звертайте увагу на режими роботи. Професійні фени мають функції, такі як: іонізація (щоб волосся не електризувалось) та сушіння холодним повітрям.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.