Проблеми iPhone 13, про які вам потрібно знати

Проблеми iPhone 13, про які вам потрібно знати

Список проблем iPhone 13 буде розширюватися, про те як можна усунути деякі з них йдеться у цьому матеріалі https://apptown.com.ua/blog/how_to_turn_off_iphone_13 . Деякі проблеми вирішуються Apple та її партнерами за допомогою оновлень програмного забезпечення, але ми продовжуватимемо спостерігати проблеми, які з’являтимуться, коли люди додадуть більше кілометражу на свої пристрої.

Як вирішити проблеми з iPhone 13

Якщо ви зіткнулися з проблемою на своєму iPhone, є хороші шанси, що ви зможете вирішити проблему самостійно. У деяких випадках вам може знадобитися зв’язатися зі службою підтримки Apple, зв’язатися зі своїм оператором або віднести телефон в Apple Store.

Ми також опублікували кілька порад, які допоможуть покращити продуктивність вашого iPhone 13, і посібник, який може допомогти вам подовжити час роботи акумулятора, якщо ви вважаєте, що він розряджається швидше, ніж мав би бути.

Якщо ви не можете знайти варіанти вирішення вашого питання, можете перевірити дискусійні форуми Apple і дізнатися, чи хтось уже стикався з подібною ситуацією і має рішення для вашої проблеми телефоном.

Якщо ви нічого не можете знайти на форумах Apple, вам слід зв’язатися з Apple. Ви можете зробити це через обліковий запис служби підтримки компанії в Twitter. Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки Apple через веб-сайт компанії.

Якщо ви бажаєте отримати відповіді особисто, ви можете віднести свій телефон у місцевий Apple Store і перевірити, чи зможуть вони діагностувати вашу проблему. Якщо у вашому регіоні є Apple Store, обов’язково заплануйте зустріч з ними.

Наразі ваш iPhone перебуває на гарантії, тому вони можуть запропонувати вам заміну, якщо проблема досить серйозна.

Статус повернення до версії iOS

Якщо у вас виникли проблеми з програмним забезпеченням на iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max, ви можете спробувати повернутися до попередньої версії iOS, якщо така можливість доступна. Зараз це завжди так.

Якщо ви не знайомі з процесом повернення до попередньої версії iOS, зверніться до спеціалістів в Апптаун , вони нададуть вам всю інформацію що вам потрібно знати, перш ніж перейти до попередньої версії програмного забезпечення.

Наступне оновлення iPhone 13

Якщо ваш пристрій має проблеми з iOS 16.3.1 або іншою версією iOS, зауважте, що Apple готує нову серію виправлень помилок.

Apple підтвердила нове оновлення iOS 16.4, і програмне забезпечення зараз знаходиться в стадії бета-тестування перед випуском цього року. Прошивка повинна надійти в березні або квітні після закінчення бета-тестування. Якщо ви не можете/не хочете чекати офіційної дати випуску, ви можете спробувати завантажити бета-версію iOS 16.4 і перевірити, чи допоможе вона вирішити проблеми, які виникають у вашій моделі iPhone 13. Однак, зверніть увагу на можливі неточності в роботі системи.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.