Президент Туреччини відмовився вечеряти з Путіним в Сочі: що відомо

Президент Туреччини відмовився вечеряти з Путіним в Сочі: що відомо

Ердоган та Путін / фото: Уніан

5 серпня в Сочі відбулась зустріч лідерів Туреччини та росії. До цієї події готувалась велика-прес-конференція та урочиста вечеря, проте ці заходи були скасовані. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відмовився від масштабної прес-конференції з путіним.

Про це повідомлє УНІАН.

Замість брифінгу з журналістами, Ердоган з путіним мали закриті переговори. Вони тривали близько 4 годин. Після них була коротка фотосесія за участю одного фотографа, зроблено лише кілька знімків. Як повідомляють джерела, від спільної вечері з диктатором рф турецький лідер також відмовився. Після перемовин Ердоган одразу вирушив додому.

Подробиць перемовин в Сочі небагато. Результатом є рішення Туреччини частково сплачувати за російський газ в рублях. Це підтвердили обидві сторони. Також Ердоган вкотре закликав путіна зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Він підкреслив, що зараз важливо здійснити реальні кроки для вирішення конфлікту між Україною та росією, а також для припинення війни. Офіційні представники Туреччини заявляють, що неможливо покласти кінець війні в Україні, ігноруючи росію.

Нагадаємо, що 24 лютого росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Переважна більшість країн світу підтримує Київ та ЗСУ, але деякі партнери не виявили однозначну позицію. Зараз, як ніколи, Україна потребує міжнародної підтримки. Тож сподіватимемося, що Туреччина проявить більше підтримки на користь України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.