Прем’єр-міністр Британії пропонує провести екстрений саміт НАТО

Прем’єр-міністр Британії пропонує провести екстрений саміт НАТО

Прем’єр-міністр Великобританії Ліз Трасс / фото: Слово і Діло

Прем’єр Великобританії Ліз Трасс має намір закликати лідерів країн НАТО провести екстрене засідання. Про це вона заявить сьогодні на зустрічі лідерів G7.

Інформація про це з’явилася на сайті уряду Великої Британії.

У повідомленні йдеться про те, що сьогодні Ліз Трасс закликає лідерів НАТО провести найближчими днями повномасштабну зустріч, а також зберегти жорсткі санкції щодо Росії.

На думку прем’єр-міністра Британії, ця зустріч необхідна для того, щоб союзники залишалися єдиними та рішуче протистояли Путіну.

У заяві йдеться про те, що неймовірна підтримка України на міжнародній арені у боротьбі за свою свободу різко контрастує з міжнародною ізоляцією Росії. Хоробрість народу України, що зіткнувся віч-на-віч із найжорстокішими актами насильства, заслужила захоплення всього світу. Ніхто не бажає миру так, як Україна, тому ми не повинні послаблювати нашу рішучість у прагненні допомогти їм її отримати.

Нагадаємо, що сьогодні через масовані ракетні удари по Україні пройде термінова зустріч лідерів країн Великої сімки. Також у відеоконференції візьме участь президент України Володимир Зеленський.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.