ППО РФ не може впоратися з HIMARS: експерт назвав причину

ППО РФ не може впоратися з HIMARS: експерт назвав причину

HIMARS / фото: Delfi

Російська Федерація сьогодні користується тієї протиповітряної системою, яка була створена ще за часів СРСР. Саме тому з її допомогою не вдасться впоратися з сучасними пристроями. До установок, з якими Росія точно не зможе впоратися, належить артилерійська система HIMARS, передана ЗСУ США. Свою думку щодо цього висловив Сергій Грабський.

Про це повідомляє FREEDOM.

«Антивірус може побачити лише ті типи вірусів, проти яких він був розроблений. Є величезна кількість зовсім інших вірусів. У ситуації, що ми розглядаємо, саме HIMARS виступає «вірусом», з яким не здатна впоратися «антивірусна система» РФ», – каже експерт.

ППО Російської Федерації є досить старими системами залпового вогню і тому вони здатні завдавати виключно масованих точкових ударів. Вона не може впоратися з літальними апаратами або цілями, які знаходяться на величезній висоті. Тому немає жодного сенсу говорити про те, що Росія впорається з тими установками, які має у своєму розпорядженні українська армія завдяки допомозі західних союзників.

Грабський наголосив на тому, що протистояти HIMARS може хіба що «Залізний купол», який має Ізраїль. Росіяни не мають жодної можливості відбивати атаки сучасного озброєння. HIMARS не став винятком. Звернути увагу варто на те, що жодна ракета не зможе збити високоточний активно-реактивний снаряд, який запускається на відстань трохи більше 60 кілометрів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.