Повні чи худі: вчені з’ясували, хто живе довше

Повні чи худі: вчені з’ясували, хто живе довше

Які люди живуть довше – повні чи худі / фото: pixabay.com

В Японії є організація, яка займається вивченням ожиріння. Вони вирішили з’ясувати, у яких людей: товстих або худих, більше шансів дожити до глибокої старості. Для цього вони протягом 10 років спостерігали за 350 тис. японців. Всі вони були добровольцями та мали різну вагу.

Про це повідомляє Nikkei Asian Review.

Згідно З ВООЗ ожиріння — це хвороба. Діагноз встановлює лікар, якщо індекс маси тіла людини перевищує позначку 22 од. Є формула, за якою ви теж легко можете дізнатися свої ІМТ (індекс маси тіла), для цього свою вагу в кг розділіть на свій ріст зведений у квадрат.

А тепер повернемося до цікавого дослідження. Отже, після 10 річного спостереження за 350 тисяч людей у віці 40+, вчені прийшли до таких висновків: найменший ризик смерті у людей з вагою трохи більше стандартної. Такий результат здивував усіх, адже ми постійно чуємо, що ожиріння — це погано, необхідно худнути, ходити в зал, стежити за раціоном…, але виявилося, що ні.

ІМТ таких людей наступний:

  1. Для жінок 23-24, 9.
  2. Для чоловіків 25-26, 9.

Тобто якщо людина худа, це ще не означає, що вона буде довгожителем. Глава медичної корпорації Дзюн Сасакі сміється і каже, що в старості краще їсти багато чим бути худим. Адже скільки б не говорили, що худоба — це шлях до здоров’я і довголіття, японське дослідження показує зворотний результат.

Сасакі каже, що з віком у людини кістки стають більш крихкими, знижується фізична і психічна життєздатність. Атеросклероз і так прогресує в поважному віці. Їжа і трохи зайвої ваги допоможуть зміцнити кістки та бути здоровими в старості.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.