Посудомийні машини Bosch — німецька якість, перевірена роками

Посудомийні машини Bosch — німецька якість, перевірена роками

Посудомийна машина — одна із найбільш недооцінених помічниць у домі. Адже посуд потрібно мити кожного дня і на це витрачається купа часу. На сайті bosch-home.com.ua можна придбати техніку для дому. Одна з універсальних моделей, це https://www.bosch-home.com.ua/uk/productlist/posudomyini-mashyny/vbudovani-posudomyini-mashyny/posudomyina-mashyna-shyrynoiu-45sm, 45 см посудомийка. Вона чудово впишеться у невелику кухню, і допомагатиме із брудним посудом. Чому краще обирати посудомийну техніку від Bosch? Тому що це лідер на світовому ринку.

Переваги посудомийної техніки від Bosch

Цей виробник перевірений часом і йому довіряють мільйони людей у світі. Посудомийні машини від цього виробника мають безліч переваг, які оцінить кожна домогосподарка чи господар:

  • Економне споживання електричної енергії та води. Посудомийки Бош відносять до класу А, є й моделі А+++. Більшість моделей використовує  л води за один цикл миття посуду.
  • Інверторні двигуни роблять техніку більш надійною та енергоефективною.
  • Ергономічний бункер — навіть у 45 см машинку можна вмістити велику купу брудного посуду. Всередині посудомийки мають декілька рівнів для завантаження, е висувні кошики та підйомні полиці.
  • Тихо працюють, і це правда. Власники посудомийок від Бош це підтвердять. Більшість моделей працюють у межах 46 дБ, є моделі ще з більшим тихим ходом, всього до 41 дБ.
  •         Захист від протікання — він є абсолютно на усіх моделях. Система  AquaStop та гарантія на 10 років від корозійного протікання.

На додачу до цього, усі посудомийки мають індикатори солі та ополіскування, а також датчики, які повідомляють про необхідне дозаправлення спеціальними розхідними засобами.

Посудомийка BOSCH 45 см — функції, режими

Для невеликої кухонної кімнати ідеально підійде посудомийка шириною 45 см. Моделі техніки від Bosch надзвичайно зручні та дійсно добре вимивають різний посуд від бруду та жиру: керамічний, порцеляновий, металевий, пластиковий. Посудомийна техніка залежно від моделі має декілька програм (від 4 до 8) та від 3 до 6 температурних режимів. Ці режими забезпечують гігієнічне миття, сушіння, знищення мікробів. До то го ж розумна техніка дбає про цілісність посуду! 

Є моделі, що встановлюють окрему, а не вбудовують у кухонний простір.  Тому можна завжди підібрати щось для своєї кухні вже з ремонтом. Також можна замовити вбудовану техніку. Цінова політика бренду також приємно вражає. За розумну ціну ви отримаєте німецьку якість на роки вперед.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.