Посольство США в Москві просить американців їхати з Росії

Посольство США в Москві просить американців їхати з Росії

Посольство США в Росії / фото: DW

Посольство США в Москві радить всім своїм громадянам максимально швидко покинути територію Російської Федерації. Дані заходи безпеки в першу чергу варто прийняти тим людям, які мають не тільки американське, але ще і російське громадянство.

Про це повідомляє USEmbassy.

Влада Росії може незабаром почати позбавляти доступу до консульської допомоги США людей з подвійним громадянством. Крім того, цілком можуть виникнути серйозні проблеми з виїздом з країни. Існує також велика ймовірність призову їх на військову службу.

У посольстві особливу увагу звернули на те, що на цей час у РФ практично немає комерційних рейсів, тому вони можуть бути недоступними навіть тоді, коли поїздка планувалася заздалегідь. Разом з тим не варто забувати про наземні маршрути для автобусів і автотранспорт, які все ще залишаються відкритими. Представники посольства говорять про те, що вони мають занадто багато обмежень, тому не зможуть повноцінно допомагати своїм громадянам.

Одночасно з цим посольство закликає американців відмовитися від поїздок до Російської Федерації хоча б найближчим часом. Причиною є те, що країна-агресор не може гарантувати право на те, щоб іноземці могли вільно висловити власну думку або організувати мирне зібрання. Також надійшов заклик про те, що краще уникати будь-яких соціальних або ж політичних протестів. Крім того, надійшла інформація щодо того, що було затримано кілька громадян США через те, що вони брали участь в антивоєнних демонстраціях.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.