Посол Росії у США пригрозив Вашингтону війною

Посол Росії у США пригрозив Вашингтону війною

Анатолій Антонов пригрозив США війною / фото: ВВС

Анатолій Антонов, посол РФ у США, почав безпосередньо погрожувати Вашингтону війною у тому випадку, якщо країна продовжуватиме постачати зброю в Україну. Кремль попередив про те, що подібні дії є неймовірно небезпечними і можуть вважатися провокацією, адже спрямовані на Росію. Через це між США та РФ може виникнути прямий воєнний конфлікт. Антонов зазначив, що всі постачання військової техніки та озброєння, які проходитимуть із Заходу через Україну, є військовою метою Збройних Сил Російської Федерації.

Про це повідомляє Newsweek.

До цього заступник керівника МЗС РФ Сергій Рябков вже говорив, що конвої зі зброєю для України будуть потенційними мішенями для військових РФ. Водночас президент Джо Байден підписав ще два закони, які стосуються запровадження нових санкцій, спрямованих не лише проти РФ, а й проти Білорусії. У першому законопроекті йдеться про те, що між Вашингтоном та країнами-агресорами буде припинено нормальні торговельні відносини. Відповідно, США має право підняти розмір мит на ті товари, які будуть привозитися з Білорусії та Росії. Другий законопроект стосується російських енергетичних носіїв, до яких віднесли нафту, природний газ та вугілля.

Радник голови МВС Вадим Денисенко вважає, що окупанти можуть знову спробувати оточити столицю України і почати її атакувати. Також бажаною метою для ворога є Одеса. У той же час, основним завданням для РФ залишається наступ безпосередньо на Донбасі. На Луганщині ворожі війська роблять все можливе, щоб встановити контроль над Попасною та Рубіжним. У пріоритеті все ще Маріуполь. Якщо місто вдасться окупувати, то вони зможуть почати рухатися далі і наступати за напрямком Слов’янськ-Краматорськ.

Денисенко розповів також про те, що тепер в Україні російською армією керуватиме генерал Олександр Дворніков. Кремль вважає, що він зможе продемонструвати вищий рівень координації в окупантській армії.

Раніше ми писали, що три країни ЄС готуються відмовитися від російської нафти та газу. Найближчим часом Франція, Німеччина та Бельгія збираються повністю відмовитися від споживання російського газу та нафти для того, щоб не лише підтримати Україну, а й зупинити злочинні дії Путіна.

А також, що у Росії почалися проблеми з мобільним інтернетом. У Росії суттєво сповільнилася швидкість мобільного Інтернету, навіть попри те, що уряд РФ наказав операторам відключити послугу безлімітного Інтернету.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.