Пошук турів по всіх туроператорах України

Пошук турів по всіх туроператорах України

На відміну від більшості туристичних агенцій онлайн сервіс https://atlanttour.com.ua/uk/golovna на 100% орієнтований на клієнтів, а не на курорти. На сайті можна знайти безліч чудових пропозицій: цікаві місця, чудові ціни та повна інформованість.

Сервіз щоденно оновлює базу даних, щодо доступних турів. Кожен може перейти на сайт,  ознайомитись із пропозиціями та обрати для себе оптимальний варіант. Сайт зрозумілий на інтуїтивно у рівні, вся інформація легко читається. 

Якщо не знаєте, що краще обрати, запитайте у консультантів. Подорожуєте на самотині чи з родиною? Полюбляєте активний відпочинок, можливо екстремальний, чи спокійно релаксувати біля басейну? Цікавитесь автентикою та традиціями країни, чи вам більше до вподоби тихий відпочинок “по-європейськи”? Туристичні оператори вислухають всі ваші побажання та залюбки запропонують не оптимальний, а ідеальний варіант саме для вас!

Доступні тури з Луцька, Рівного та інших міст України на різні смаки. Бажаєте відправитись до Греції чи Болгарії зі Львова? — жодних проблем. Через сервіз можна бронювати поїздки, що значно полегшить панування відпустки заздалегідь.

Супер пропозиція — гастрономічні тури, вони підійдуть для всіх: поціновувачів смачної їжі, та тих, хто прагне до нових вражень. Спробуйте обов’язково, це дуже цікавий досвід. 

Гарячі тури — це щось неймовірне

У наш час дуже багато українців, що “полюють” на гарячі тури. І не дивно, чому це так. Адже всі прагнуть відпочити на широку ногу та при цьому бажають зекономити свої гроші. Онлайн сервіс пропонує тури у такі країни:

  • Греція;
  • Туреччина;
  • Єгипет;
  • Болгарія;
  • Чорногорія;
  • Кіпр.

Кожна із запропонованих країн має все необхідне для комфортного відпочинку. Теплий клімат, моря, пляжі, екзотичні фрукти. Провести зимові канікули під пальмами та насолоджуватись смаком соковитого манго — кращого сценарію і бути не може для поціновувачів теплих країв.

Для тих, хто ще не дослідив простори рідної України, є ціла низка турів по Україні. Звісно мова йде про красоти Карпат, неймовірні пейзажі Поділля та Буковини. Кожен українець неодмінно має здійснити сходження на Говерлу, та інші гори, наприклад г Хомяк та Синяк. А вікенд у Лумшорах — це, наче подорож у казку. 

Подорожі розвивають духовність людини, розширюють світогляд, дають змогу пізнати світ навколо. Використовуйте кожну можливість для мандрівок та подорожей, а туристична агенція подбає про те, щоб ви відпочили із комфортом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.