Португальські рибалки спіймали рідкісну акулу з 300 зубами

Португальські рибалки спіймали рідкісну акулу з 300 зубами

Плащеносна акула / фото: Ketry.cz

У Португалії вдалося виловити представника надзвичайно рідкісного виду акули, якого прозвали «жива викопна». Причиною цього є його незвичайні характеристики та зовнішній вигляд.

Про це повідомляє Express.

Плащеносна акула або плащеносець є доісторичною істотою, що має 300 зубів. Вона плаває океаном ще з того часу, коли планетою бродили динозаври. Цікавим фактом є те, що за останні 80 мільйонів років дані істоти практично не змінилися і виглядають так само дивно і трохи лякаюче. Зустріти їх – це надзвичайна рідкість, тому можна зрозуміти здивування тих рибалок, які виявили такий унікальний улов.

Португальські рибалки помітили плащеносну акулу на глибині приблизно 2000 м під товщею води. Довжина акули складала приблизно півтора метри. Спіймали її на меншій глибині – 700 метрів, поряд із містом Портімане. Експерти говорять, що цей вид акул зустрічається неймовірно рідко. Ще менше можна знайти відео про те, як морські істоти живуть у своєму природному середовищі – у глибинах Атлантики, а також поряд з берегами Австралії та Нової Зеландії.

Якщо говорити безпосередньо про їх сенс життя, то плащеносні акули воліють полювати на кальмарів і різних риб. У деяких випадках вони можуть навіть зробити замах на життя представника інших видів акул. Стародавня істота має 300 довгих зубів, які виглядають жахливо. Вони всіюють пащу в кілька рядів і дозволяють легко захопити практично будь-яку здобич. Крім того, тіло акул тонке та дуже довге. При цьому вони є дуже далекими родичами популярнішого виду акул – білих.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.