Померла найстаріша людина у світі: їй було майже 120 років

Померла найстаріша людина у світі: їй було майже 120 років

Кане Танака / фото: NHK

Кане Танака померла майже в 120 років. Вона вважалася найстарішою людиною на Землі і прожила жінка 119 років та 107 днів. Померла довгожителька із Японії 19 квітня.

Про це повідомляє NHK.

Про те, що Кане Танака померла, офіційно було зроблено заяву лише 25 квітня. У некролозі написали про те, що вона дуже любила шоколад і регулярно пила газовані напої, при цьому основною метою було дожити до 120 дня народження.

Танака народилася 2 січня 1903 року. Майже протягом усього свого життя жінка жила на південному заході Японії у префектурі Фукуока. Варто зазначити, що довгожителька перехворіла на паратиф саме тоді, коли йшла Друга світова війна. Крім того, японці вдалося навіть упоратися з раком підшлункової залози. На той час їй було вже 46 років. Після цього, у 103 року було поставлено інший жахливий діагноз – рак товстої кишки. Впоратися з цією хворобою жінка змогла за допомогою операції, тривалість якої досягла майже п’яти годин.

Коли Танаку запитували про те, що саме є її секретом довголіття, вона неодноразово повторювала, що це її сім’я, а також надія. Важливу роль грала спеціально підібрана дієта та достатня кількість якісного та здорового сну.

Звернути увагу варто на те, що зафіксований документально рекорд було поставлено жителькою Франції Жанною Кельман. Жінка прожила 122 роки. Є довгожителі й серед українців. Наприклад, Христина Нагорна померла у віці 117 років та 125 днів.

 

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.