Покупка рослин онлайн в «Садах Чернівців»

Покупка рослин онлайн в «Садах Чернівців»

Сьогодні не обов’язково їхати в спеціалізований магазин для того, щоб купити необхідні рослини, кущі та дерева. Досить легко це можна зробити завдяки тим послугам, які надає інтернет-магазин «Сади Чернівців». Завдяки широкому вибору рослин, кожен зможе знайти те, що йому потрібно. Консультанти при цьому зможуть надати висококваліфіковану допомогу кожному клієнту.

Абрикос Пайвей

Серед представленого вибору дерев в інтернет-магазині, досить великою популярністю користується абрикос Пайвей. Вони мають великі округлі плоди, середня вага яких становить 60-90 грамів з дуже смачною і соковитою м’якоттю. Абрикоси мають насичений жовтий колір с рожевим рум’янцем. Дозрівають вони пізно, тому врожай можна збирати аж в серпні.

Більшість покупців вибирають саме цей абрикос, тому що він відрізняється від решти високим показником морозостійкості. Він чудово росте на території України, рідко хворіє, що є ще одною досить важливою перевагою.

Висаджувати сажанці потрібно в сонячній частині саду. Краще всього для цього сорту абрикосів підходить не важкий родючий грунт. В перші роки досить важливо часто поливати дерево.

Покупка рослин в «Садах Чернівців»

Працівники інтернет-магазину «Сади Чернівців» вирощують та реалізують різноманітні рослини на протязі 20 років. Клієнти можуть розраховувати не тільки на роздрібну, але й на оптову торгівлю.

Магазин має досить багато переваг. До числа основних із них можна віднести наступне:

• Доступні ціни на всі рослини;
• Великий вибір продукції на будь-який смак;
• Є можливість скористатись пошуком, щоб знайти в магазині потрібний товар;
• Додатково працює система зворотного зв’язку;
• Придбати потрібні рослини можна не покидаючи власного будинку.

Замовити товар можна буквально за кілька хвилин. Перед цим є можливість ознайомитись з характеристиками і особливостями кожної рослини, яка зацікавила клієнта. Консультанти з великим досвідом роботи підкажуть який сорт того чи іншого дерева, куща краще вибрати, а потім швидко оформлять замовлення на указану клієнтом адресу. Доставка можлива в будь-яке місто України за максимально короткий проміжок часу.

Покупка товарів в інтернет-магазині допоможе зекономити не тільки час, але й кошти, адже ціни значно нижні, ніж в оффлайнових магазинах. Також кожен клієнт має можливість у вільний чай переглянути доступні варіанти і вибрати дійсно те, що його точно влаштує.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.