Подоляк розповів про втрати окупантів під Бахмутом та Соледаром

Подоляк розповів про втрати окупантів під Бахмутом та Соледаром

Подоляк / фото: 24 канал

На Соледарському напрямку йдуть цілодобові важкі бої. Однак Росія вже не зможе переламати хід цієї війни, незважаючи на те, що сконцентрувала на цьому напрямку багатотисячне військове угруповання.

Про це 24 каналу ексклюзивно розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

Він повідомив, що зараз найбільш запеклі бої тривають в Соледарі та Бахмуті. Російські окупанти на цих напрямках зазнають величезних втрат, проте точна кількість полеглих росіян достеменно невідома.

“Але це не тисяча чи дві, це – 10, 15 чи навіть 20 тисяч загиблих окупантів за весь час наступу біля Бахмуту та Соледару. Вони там втрати не рахують”, – вважає Подоляк. За його даними, там полягла “тьма” зеків, яким байдуже куди йти і як воювати, і ще там є військові з ПВК “Вагнер”.

Радник глави ОП зауважив, що для росіян є вкрай важливим захоплення будь-чого в Україні, якщо про це можна буде відзвітувати в Кремль і це в короткій перспективі матиме вплив на внутрішню аудиторію Росії.

“Для росіян там принципово захопити хоча б щось, щоб можна було 2 тижні говорити про те, що вони умовно “захопили північну околицю міста Соледар”, що вони “ведуть шалені бої в центрі Соледару”, що це “вирішить питання війни та миру” і так “Україна впаде”, – пояснив Подоляк. 

Він вважає, що внутрішня аудиторія Росії може обговорювати тижнями “ефективне просування” на Бахмутському та Соледарському напрямках, і це є цілковитим нонсенсом.

На думку Подоляка, Росія вже не зможе переламати хід війни, незважаючи на те, що сконцентрувала в Соледарі практично все, що в них було боєздатне, включно з залишками контрактної армії, йдеться про спецназ та десантуру.

“Це тяжко. Ми втрачаємо своїх людей, але Росія вже не зможе переламати хід цієї війни”, – впевнений Подоляк.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.