Подоляк розповів, коли може відбутися зустріч Зеленського з Путіним

Подоляк розповів, коли може відбутися зустріч Зеленського з Путіним

Володимир Зеленський / фото: Слово і Діло

Зустріч президентів України і Росії може відбутися вже в найближчому майбутньому, заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Про це повідомляє Главред.

Як підкреслив він в ефірі телемарафону в неділю, з українського боку роблять все, щоб вона відбулася якомога швидше.

“Я думаю, що нам вже не так довго до цього йти. Я не готовий сказати, що ця зустріч може відбутися найближчим часом. День, два, три – ні. Якийсь час ще займе, але будемо намагатися, щоб це було якомога швидше. Тому що ми за кожне життя людей. Ми хочемо, щоб їх не вбивали, щоб не руйнували нашу інфраструктуру”, – зазначив радник глави ОП.

За його словами, в даний час триває пошук місця проведення переговорів між лідерами України і Росії з точки зору гарантій безпеки і напрацювання пакету домовленостей, який буде враховувати виключно важливі для України позиції.

“Коли вони будуть напрацьовані, узгоджені попередньо, тоді президенти зможуть зустрітися і опрацювати вже кінцеві положення мирного договору”, – сказав представник ОП.

Подоляк додав, що Зеленський не підпише жодних неефективних і невигідних для України договорів про мир, а з боку Росії вже висловили готовність до прямої зустрічі президентів України і РФ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.