Подоляк розповів, коли ЗСУ зможуть звільнити південь України

Подоляк розповів, коли ЗСУ зможуть звільнити південь України

ЗСУ / фото: UKR.NET

Російська Федерація робить все можливе для того, щоб жителі південної частини України почали вважати, що їх покинула держава. Також їм намагаються вселити в голови те, що тепер їм доведеться змиритися з «російським світом», який незабаром стане невід’ємною частиною їхнього життя. Саме це сказав радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк.

Про це повідомляє Фокус.

Радник упевнений у тому, що подібна тактика – це «справжнє марення і стандартна психологічна операція, якою звикла користуватися Росія». Таким чином вони намагаються викликати паніку, образу в тих людей, які нібито були кинуті. Подоляк вважає, що далі ситуація дещо зміниться і закладена в жителів південних міст образа поступово перетворюватиметься на «гнів ображених».

Насамкінець радник глави Офісу Президента додав, що потрібно почекати більше виснаження Російської Федерації. За цей час Україна зможе накопичити достатню кількість сил та озброєння, щоб перейти у контрнаступ та звільнити від ворога Південь країни. При цьому він наголосив, що дуже швидко звільнити окуповані міста не вдасться. Повернути під контроль України Південь не вийде за один день чи місяць, але й на рік цей процес ніхто не збирається розтягувати. Незабаром над Херсоном знову замайорить прапор України.

Робота політико-дипломатичної машини України спрямована на те, щоб країна могла отримати максимальну кількість зброї. Без сучасного озброєння ЗСУ не можуть наступати та звільняти окуповані території. При цьому військові докладають максимум зусиль, щоб стримати ворога на східних напрямках. Москва відправляє на фронт усе, що має, але цього недостатньо для того, щоб зломити волелюбний український народ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.