Подоляк розповів, хто з окупантів гине в Україні найчастіше

Подоляк розповів, хто з окупантів гине в Україні найчастіше

Російські окупанти / фото: dialog.ua

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк почав звинувачувати Кремль у тому, що він займається етноцидом свого народу. Причиною подібних звинувачень стало те, що на війні в Україні у 87,5 разів більше гине дагестанців та у 275 разів більше бурятів, ніж військових, які прибули з Москви.

На своїй особистій сторінці у Твіттері Михайло Подоляк висловив власну думку щодо тієї ситуації, що склалася. Він наголосив, що повномасштабна війна з Україною використовується Кремлем ще для однієї мети. Путін займається етноцидом корінних народів.

Радник голови ОП провів підрахунки та встановив, що ті російські військові, які прибули в Україну на війну з Москви, гинуть набагато рідше, ніж дагестанці та буряти. Варто відзначити, що різниця з тувінцями і зовсім приголомшлива, адже вони вмирають під час бойових битв у 350 разів частіше за москвичів.

«Кремль почав використовувати війну не лише для того, щоб знищити величезну кількість українців. Він займається навмисним етноцидом свого ж власного народу», – каже Подоляк.

Цікавим моментом є те, що буряти почали відмовлятись воювати в Україні. Етнічні буряти почали протестувати і сказали, що вони не мають наміру окупувати чужі території. Є думка щодо того, що їх відправили на війну найпершими, адже «шкода їх менше, ніж інших».

Олександра Гармажапова, яка обіймає посаду голови фонду «Вільна Бурятія», заявила, що їм не потрібна Україна, і вони не хочуть брати участь у війні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.