Подоляк озвучив, що змусить ворога тікати з нашої території

Подоляк озвучив, що змусить ворога тікати з нашої території

Війна в Україні / фото: Генштабі ЗСУ

Російські загарбники планують вести активні бої на Харківському, Донецькому та Запорізькому напрямках. Є ризик наступу з півночі – з боку Білорусі. Втім, українські сили готові до такого сценарію і знають, що робити, аби остаточно деморалізувати ворога і змусити його тікати з нашої території.

Про це 24 каналу розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами, в Україні триває величезна, повноцінна, інтенсивна війна і вона має багато напрямків – Херсонський, Запорізький і зокрема північний – у кордонів з Білоруссю. До того ж, незабаром у Росії розпочнеться друга хвиля мобілізації. Відповідний наказ, вважають аналітики, президент Росії Путін віддасть після 15 січня. 

Такі дії ворога, на думку Подоляка, дозволяють Україні пояснити своїм партнерам, що Росія прагне “могілізувати” велику кількість російських громадян. Проте нам це байдуже і все, що робить зараз Росія не зупинить Україну в прагнення звільнити свої території, зауважив радник глави ОП.

“Питання не в кількості мобілізованих – у них й так велика армія, яка нараховує, за їх заявами, 1 мільйон 17 тисяч осіб. Але проблема в тому, чи отримують мобілізовані злагодження, амуніцію, зброю. А все це є дуже дефіцитним в Росії”, – зауважив Михайло Подоляк.

Радник глави ОП впевнений, що Україна здатна швидко знищити залишки логістичної інфраструктури росіян, завдяки яким вони  воюють, і це змусить деморалізованого ворога остаточно залишити нашу територію.

Для цього Україна потребує бронетехніку у великій кількості (до 700 танків) і бронетранспортери, а також ракети великої дальності дії (від 200 км). Все це дозволить нам швидше звільнити окуповані території і мінімізує втрати при контрнаступі, вважає Подоляк.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.