Подоляк дав прогноз щодо подій на фронті в найближчі місяці

Подоляк дав прогноз щодо подій на фронті в найближчі місяці

Михайло Подоляк / фото: ТСН

Запланований контрнаступ ЗСУ матиме сюрпризи для російських окупантів, в тому числі і щодо ключових напрямків. Односторонній рух України на фронті слід очікувати вже через 2-3 місяці.

Таку думку 24 Каналу висловив радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк.

За його словами, ключові події у цій війні мають відбутися вже у цьому році. Втім розкривати подробиці Подоляк не став, адже вважає, що “війна має бути несподіваною для ворога” аби в кінцевому рахунку мінімізувати ризики для українських захисників. Зокрема, радник глави ОП не вказав, на яких напрямках буде відбуватися контрнаступ ЗСУ, щоб це стало “сюрпризом для російських окупантів”.

Михайло Подоляк вважає, що наступні 2 – 3 місяці для Росії стануть головними з точки зору того ресурсу, який вона накопичила та може витратити. А вже далі ситуація на фронті буде докорінно змінюватися, оскільки це вже буде односторонній рух України по звільненню окупованого територій.

Втім, для цього ще треба дочекатися від західних партнерів певного озброєння, а саме далекобійних ракет, якими ЗСУ зможуть відпрацьовувати по складах ворога глибоко в тилу. У такий спосіб Україна буде здатна знищити залишки ворожої техніки та зброї, що викличе деморалізацію й зростання панічних настроїв всередині Росії.

Подоляк наголосив на важливості збільшення поставок артилерійських снарядів калібру 155, 152 та 122 міліметри. За його словами, їх не так багато вироблялося, бо це радянські снаряди й світ не накопичував їх. Втім, саме ці снаряди дозволять нищити російський живий мобілізований компонент і не допускати таких боєзіткнень, як ми бачимо сьогодні на Бахмутському напрямку, зауважив радник Офісу президента.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.