Податковий експрес-аудит ZKG

Податковий експрес-аудит ZKG

Черчилль якось сказав, що гарних податків не буває. Його можна зрозуміти, адже за його часів податковий експрес-аудит в ZKG був недоступним. Все потрібно було робити власноруч, ще й заповнювати від руки документи у більшості випадків. Давайте зараз не про жарти, а про реальну користь від податкових аудитів у наш час. 

Податковий аудит підійде як для новачків підприємців, так і для тих, хто вже здавалося б “собаку з’їв” у бухгалтерських звітах. Річ у тім, що закони, що стосуються податків змінюють частіше за будь-які інші, тому ознайомлюватися та вивчати їх завжди проблематично. До того ж довірити таку справу можна лише фахівцям, а от де їх шукати?

“Західна Консервативна Група” надає послуги з аудиту у Києві та Львові. Якщо необхідно перевірити бухгалтерію, фінансові звіти, податки та збори, можна сміливо звертатись до цієї компанії. Більше інформації можна знайти на офіційному сайт компанії.

Важливість податкового аудиту беззаперечна

Фінансові перевірки допоможуть уникнути серйозних проблем із законом. Особливість порушень у цьому секторі діяльності у тому, що вони (порушення) не мають терміну давності. 

Запрошений аудитор часто допомагає виявити не лише помилки у звітах, а й “нечистих на руку працівників”. Такий спеціаліст не приховуватиме чужі помилки та допоможе їх виправити (якщо це можливо). Тому часто таку процедуру замовляють компанії, із великим штатом працівників, а також мережі. 

Українським законодавством передбачена така можливість, а саме “подання уточненої звітності”. Запрошений аудитор виручить, коли підприємець не впевнений, що його бухгалтер може сам підготувати звіти, а також коли:

  • консультації щодо відповідальності, коли вже пізно щось виправляти;
  • ефективне виправлення допущених помилок (за можливості);
  • приведення документації у порядок;
  • аналіз ризиків;
  • незалежний аналіз діяльності підприємства.

Коли с податками порядок, кошти інвестують, а не витрачають на сплачення штрафів! До речі, так послуги надаються цілком конфіденційно. Також замовник отримує певні гарантії, прописані у договорі: отримання повної характеристики, детальної інформації із поясненнями тощо. 

Процедура займає деякий час, але фахівці із Західної Консервативної Групи завжди виконують свою роботу у потрібний термін. Саме так працюють професіонали, з якими приємно мати справу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.