Плани Росії затягнути війну не матимуть успіху – Данілов

Плани Росії затягнути війну не матимуть успіху – Данілов

Олексій Данілов / фото: 24 канал

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що у ЗСУ є гарні перспективи на найближчі півроку і це буде “рух до перемоги”. Тому сподівання Кремля вести війну якнайдовше не виправдаються.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Данілов переконаний, що плани Росії “тягнути дуже довго” війну проти України не виправдаються, а перспективи ЗСУ на весну-літо окреслені як «рух до перемоги».

“Наші перспективи не тільки на цю весну, а й перспективи і на літо, і на найближчий час – це рух до перемоги. Ми не можемо зупинятися. Ми маємо розуміння, що партнери в цьому беруть участь”, – сказав Данілов.

Також радник РНБО висловив впевненість,  Україна поверне собі всі тимчасово окуповані території, однак “всьому свій час”. 

“Ми звільнимо всі наші території, включно з Кримом, з Луганською і Донецькою областями, з територіями, які зараз тимчасово знаходяться під окупантами”, – додав Данілов.

Раніше ексдиректор ЦРУ, колишній командир США в Афганістані генерал Девід Петреус заявляв, що росіяни не зможуть виграти війну проти України, бо роблять величезну кількість помилок.

“Росія програла битви за Київ, Суми, Чернігів та Харків, не змогла взяти решту південного узбережжя України… Сторона, яка створить [весною-літом, – ред.] найбільш боєздатні, добре навчені та добре оснащені сили, досягне найбільших успіхів. І в цьому плані я роблю ставку на Україну”, — стверджує Девід Петреус.

Спецслужби Литви минулого тижня заявили, що Росія здатна ще 2 роки вести війну з нинішньою інтенсивністю. А в розвідці США заявили, що збройний конфлікт в Україні став жорсткою війною на виснаження, в якій жодна сторона не має остаточної військової переваги.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.