Підтримати Збройні Сили України: офіційні посилання та реквізити

Підтримати Збройні Сили України: офіційні посилання та реквізити

Кожен житель України повинен зробити свій внесок у перемогу!

Сьогодні ми відважно боремося з ворогом, який намагається забрати нашу свободу і незалежність. Ми на смерть стоїмо за те, щоб залишатись вільними на своїй рідній землі.

Мільйони українців зараз знаходяться під надійним захистом Супергероїв! Національна Гвардія, ЗСУ, МВС, Тероборона і кожен свідомий громадянин своєї країни, усіма можливими способами підтримує Батьківщину.

Нас активно підтримують міжнародні партнери. Весь світ став на сторону України, що неабияк допомагає гідно витримувати кожен новий день важких боїв.

Просимо і надалі зберігати спокій і давати підтримку тим, хто цього особливо потребує. Читайте лише перевірені новини, а також не забудьте підтримати наших мужніх воїнів.

Сьогодні варто бути заодно і старатися знищувати окупантів всіма можливими способами. Хтось захищає Україну зі зброєю в руках на полі битви, а хто може допомогти солдатам отримати все необхідне для того, щоб вийти з чергового бою переможцями. Давайте разом долати ворога, який прийшов на нашу територію и намагається відібрати найцінніше – наші життя!

Зараз кожна гривня може бути вирішальною. Можливо, саме від вашого переказу невеликої суми коштів буде залежати чиєсь життя! Пам’ятайте про це і давайте разом стояти до кінця! До перемоги!

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ:

https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ «КОВІДНІ» ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ:

https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.