Пєсков пояснив, чому Кремль не хоче рятувати Медведчука з полону

Пєсков пояснив, чому Кремль не хоче рятувати Медведчука з полону

Дмитро Пєсков / фото: росЗМІ

Володимир Зеленський запропонував Кремлю якийсь час тому обміняти кума Володимира Путіна на полонених українських солдатів. Медведчука затримали 12 квітня, оскільки раніше було висунуто звинувачення у державній зраді та деяких інших злочинах, скоєних політичним діячем.

Про це поідомляє Радіо Свобода.

Спікер Дмитро Пєсков негайно відреагував на цю пропозицію та офіційно дав відповідь 13 квітня. Пєсков зазначив, що голова політичної ради партії ОПЗЖ Віктор Медведчук – громадянин не Російської Федерації, тому вони не можуть стверджувати те, чи хоче він насправді, щоб РФ брала якусь участь у вирішенні його долі.

У Києві політичні діячі почали надто спекотно обговорювати можливий обмін Медведчука на українських полонених. Але через те, що він не є громадянином Російської Федерації, то жодного відношення до військової спецоперації в Україні він не має. Насправді він іноземний політичний діяч, який, можливо, буде проти того, щоб Росія брала участь у вирішенні ситуації – заявив спікер Кремля.

Дмитро Пєсков при цьому додав, що офіційна Москва планує уважно стежити за тим, як складеться доля Медведчука, а також закликає до цього і політиків з Європи, які «вимагають свободи слова та того, щоб люди не переслідувалися ніким на основі політичних мотивів».

Крім того, спікер Кремля демонстративно почав розхвалювати Медведчука за те, що він нібито вирішив гуманітарні питання. У подальшій своїй промові Пєсков став брехати щодо того, що Медведчук ніколи не був шанувальником війни і завжди хотів миру, але при цьому він вирішив залишатися в Україні та прийняти з високою головою ту долю, що йому уготовано.

Раніше ми писали, що у Кремлі вигадали нову мету “спецоперації” в Україні. Російська Федерація вторглася на територію України та розв’язала повномасштабну війну для того, щоб «США перестало домінувати у світі». Така заява була зроблена главою Міністерства закордонних справ РФ Сергієм Лавровим під час його інтерв’ю телевізійному каналу «Росія 24».

А також, що посол Росії у США пригрозив Вашингтону війною. Анатолій Антонов, посол РФ у США, почав безпосередньо погрожувати Вашингтону війною у тому випадку, якщо країна продовжуватиме постачати зброю в Україну. Кремль попередив про те, що подібні дії є неймовірно небезпечними і можуть вважатися провокацією, адже спрямовані на Росію. Через це між США та РФ може виникнути прямий воєнний конфлікт. Антонов зазначив, що всі постачання військової техніки та озброєння, які проходитимуть із Заходу через Україну, є військовою метою Збройних Сил Російської Федерації.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.