Переваги кабелю стандарту HDMI

Переваги кабелю стандарту HDMI

Все сучасне мультимедійне обладнання оснащується портами HDMI, котрі передають сигнал високої чіткості, без стиснень та втрат. Головною перевагою цього кабелю є можливість передавати аудіо та відео сигнал через один кабель. Деякі різновиди оснащуються витою парою, що виключає необхідність використання додаткового кабелю для локальної мережі.

Для якої техніки актуальне використання кабелю HDMI? 

Порти цього стандарту встановлюються на всіх сучасних пристроях, зокрема:

 • телевізори;
 • ігрові консолі;
 • цифрові фотоапарати та відеокамери;
 • відеореєстратори та супутникові приставки;
 • плеєри, що підтримують відео Blu-ray та Ultra HD.

Обираючи кабель HDMI для пристроїв старшого покоління варто памятати, що будь-який порт працює зі зворотною сумісністю. Однак, варто зазначити, що з’єднуючи кабель нового стандарту та старий пристрої, ви втратите в якості. Існує багато критеріїв вибору кабелю HDMI, однак тут пропонуємо вашій увазі короткий огляд продукції від відомих брендів.

Популярні модифікації кабелів HDMI

Кабель MT-Power HDMI 2.0 Diamond ви можете обрати в довжині, котра підходить саме вам — від 0.8 до 20 метрів.

Кабель створений для передачі цифрового сигналу між програвачем та телевізором. Програвачем та ресивером, а також ресивером та телевізором. Високу якість відео та аудіо забезпечують Hi-Fi компоненти, зокрема контактна група створена із застосуванням міді, золотого покриття. Кабель має подвійне екранування, котре знижує вплив перешкод.

Серед інших відмінностей можна назвати:

 • висока зносостійкість та тривалий термін експлуатації;
 • швидкість передачі даних до 18 Гбіт / с;
 • підтримка відео 3D, Blu-ray;
 • передача Ethernet-зв’язку;
 • підтримка зворотного каналу Audio Return Channel;
 • провідники створені з міді високого ступеня очищення, калібру AWG.

Поєднання підтримки Ethernet та каналу Audio Return Channel забезпечує обмін даними на швидкості до 100 Мбіт / с.

HDMI кабелі MT-Power серії PLATINUM відрізняється підвищеним ступенем надійності, як порівнювати з іншими серіями. Кабель оснащено монолітними конекторами з позолоченими контактами. Стабільну передачу даних забезпечують провідники з безкисневої міді.

HDMI кабель Silent Wire Series 32 mk3 HDMI-HDMI 1.0m, v2.0, 3D, UltraHD 4K

Ізоляція виконана з нейлонового матеріалу, котре забезпечує максимальну стійкість до зношування, захист від високих та низьких температур. Серед інших відмінностей кабелю можна назвати підтримку Ethernet, передачу до 32 цифрових аудіопотоків, сертифікацію RoHS.

Кабелі MT-Power серії ELITE гарантує високу швидкість передачі даних, підтримує відео 4К, 3D. Монолітні металеві конектори повністю герметичні і додатково захищені від наведень. Конектори покриті тонким шаром золота, котрий збільшує термін експлуатації, захищають від корозії.

Жила виготовлена з безкисневої міді з правильною кристалічною решіткою. Також для виробництва виготовлена технологія з витягування та плетіння жили, котра додатково підвищує технічні характеристики.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.