Пентагон розповів, де в Україні перебуває найбільше ЗС РФ

Пентагон розповів, де в Україні перебуває найбільше ЗС РФ

Окупанти РФ / фото: 24 канал

На території України сьогодні перебуває 106 батальйонно-тактичних груп. Розташування ворожих військ відповідає географічному принципу. Вони розташовуються на чотирьох різних напрямках – східному та західному, південному та центральному. При цьому найбільше військових перебувають безпосередньо на південному напрямку. Міністерство оборони США зазначило, що там закріплено майже 50 БТГ.

Про це повідомляє U.S. Department of Defense.

Пентагон розповів про те, що військові з 50 БТГ розташовані між Херсоном та Маріуполем. Багато окупантів знаходяться поруч із Запоріжжям, де їм вдалося захопити АЕС, розташовану в Енергодарі. При цьому вони контролюють території до селища Велика Новосілка, що знаходиться в Донецькій області.

Представник Пентагону додав, що на решті напрямків зосереджено набагато менше угруповань російських солдатів. Наприклад, східне угруповання включає не більше 20 БТГ і далеко не всі вони знаходяться на території України. Центральний напрямок включає 20 БТГ і при цьому вони повністю знаходяться в Україні.

Було відзначено старшим представником захисту Пентагону, що за минулі вихідні Російська Федерація змогла додати лише одну БТГ, тому їх тепер стало 106. Звернути увагу потрібно на те, що військове відомство США не має жодної інформації щодо того, які втрати присутні в кожній з БТГ. та наскільки вони укомплектовані.

«Точних показників готовності та наявності певного озброєння щодо кожної окремо БТГ РФ немає. Не можна сказати і про втрати Росії, але всі ці угруповання брали участь у битвах із ЗСУ», – каже представник Пентагону.

На сьогоднішній день на Донбасі все ще тривають активні бойові дії. Російські війська досягли незначного прогресу у просуванні, але воно вкрай повільне, нерівномірне, ділиться на етапи. Продовжити свій наступ окупанти спробували 17 травня, але всі 11 атак було відбито українськими військовими. Просування ворога було зупинено одночасно на кількох різних напрямках.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.