“Партизанський рух набирає обертів”: Андрій Юсов про вибухи в Росії

“Партизанський рух набирає обертів”: Андрій Юсов про вибухи в Росії

Юсов про вибухи в Росії / фото: 24 канал

Внутрішньоросійський протест в Росії буде активно розвиватися й надалі, оскільки він є наслідком збройної агресії проти України. Єдиний спосіб це зупинити – виведення російських військ з України за межі кордонів 1991 року.

Про це говорив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у проєкті “Орестократія“.

За словами Юсова, вибухи на військових об’єктах в Росії роблять сили, які розуміють небезпеку режиму Путіна. Подібні випадки “бавовни” триватимуть й надалі, аж поки ЗСУ не звільнять окуповані Росією українські території.

“Це триватиме доти, доки Росія не виведе свої війська з України повністю – за межі кордонів 1991 року, не видасть воєнних злочинців і не відшкодує всі збитки”, – пояснив Андрій Юсов.

Як стверджує представник ГУР, прояви внутрішньокремлівського протесту будуть активніше розвиватись, особливо, що стосується національного питання і захисту прав народів Росії. І лідирує в цьому списку народ Кавказу, зазначив військовий. 

На думку Юсова, те, що відбувається зараз в Росії є “внутрішньоросійською історією”, а імена тих, хто її творить “ми отримаємо, напевно, після перемоги”. 

“Скажу так: це сили, які розуміють небезпеку путінського режиму, зокрема, і на території самої Росії”, – вважає Юсов.

Представник Міноборони вважає, що ймовірність різних провокацій всередині Росії зростатиме на тлі воєнних провалів. І відбуватимуться ці провокації силами російських спецслужб в “ім’я чекістського режиму”. 

Юсов також зауважив, що справжньою загрозою для Росії є кремлівський режим, що вже знищив десятки тисяч росіян на полі бою, а не Україна, і тим паче НАТО. 

“Головні загрози для Московії власне в ній самій: сьогодні десятки тисяч уже знищених росіян, на смерть їх послав Путін – і всі претензії до кремлівського режиму. Питання не до НАТО і не до України”, – заявив Юсов.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.