Озвучено цілі, які переслідувала РФ терактом в Оленівці

Озвучено цілі, які переслідувала РФ терактом в Оленівці

Теракт в Оленівці / фото: Слово і Діло

Центр стратегічних комунікацій назвав одразу сім основних цілей, які переслідувала Російська Федерація, коли безжально вбила українських полонених в Оленівці, що на Донеччині.

Про це повідомляє Сensor.net.

«Росія почала заявляти про те, що приміщення з полоненими було обстріляне ЗСУ за допомогою американських ракетних установок HIMARS. Також вони спробували продемонструвати уламки ракети, які, за словами окупантів, виявили на місці обстрілу. Це насправді є обманом», – наголошують представники РНБО.

Можна дуже швидко довести, що РСЗВ HIMARS не використовувалися для обстрілу приміщення з полоненими, адже всі постріли, а також цілі потрапляння постійно документуються. ЗСУ запевняють, що ракетні установки є максимально точними і це було доведено тим, наскільки ефективно вдавалося знищувати численні тилові військові об’єкти ЗС РФ.

Вбивство військових у Оленівці було точно навмисне і його заздалегідь ретельно спланували окупанти. Це потрібно було для того, щоб досягти таких цілей:

  • Дискредитувати політичне керівництво України та показати, що наказ про здачу в полон військових із «Азовсталі» був помилковим.
  • Дискредитувати ЗСУ за допомогою хибних звинувачень у тому, що вони виконують «злочинні накази».
  • Дискредитувати постачання озброєння від західних партнерів.
  • Провести приховану кару полонених із полку «Азов». • Знищити всіх свідків та жертв тортур.
  • Деморалізувати українців за допомогою жахливих новин.
  • Підірвати бойовий дух ЗСУ.

Жахливий вибух, який спричинив смерть великої кількості полонених, пролунав у Оленівці вночі 29 липня. Відразу після цього Росія почала звинувачувати ЗСУ в обстрілі виправної колонії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.