Озвучено головне завдання українських бійців у Бахмуті

Озвучено головне завдання українських бійців у Бахмуті

Бої за Бахмут / фото: rbc.ua

Бої навколо Бахмута досягли найвищого рівня напруженості, туди ворог кинув свої найкращі підрозділи. Однак місто-фортеця на Донеччині стоїть – його завдяки неймовірним зусиллям утримують захисники України.

Про це повідомив Сергій Череватий в ефірі телеканалу “Freeдом”.

За словами військового, українські захисники не лише стійко тримають місто Бахмут, а й готують підґрунтя для майбутнього контрнаступу ЗСУ. Головна мета наших військових – максимально вимотати російську армію, “знекровити” ворога. Вже зараз, як зазначив Череватий, на Бахмут припадає близько третини загальних щоденних втрат окупантів.

“Зараз герої Бахмута роблять одну дуже велику річ. Вони змушують стікати кров’ю ворога, вони сточують його бойові можливості, надламують його бойовий дух. Все це робиться неймовірними зусиллями, в складних погодних умовах, складних умовах постачання, під постійним вогнем”, – зазначив речник.

Череватий відзначив, що захищаючи Бахмут, українськи сили готують плацдарм для контрнаступу, щоб якнайскоріше “викинути цю нечисть з нашої землі”. 

“Вони вибивають ворога, щоб підготувати плацдарм для тих їхніх побратимів, які зараз проходять постійну підготовку, в тому числі за кордоном, та освоюють західну військову техніку. Тому їх подвиг просто безцінний”, –  підсумував Череватий. 

Напередодні, речник повідомляв, що росіяни не перерізали логістичних шляхів довкола Бахмута, а тому ЗСУ мають можливість отримувати зброю та евакуювати поранених. 

Нагадаємо, у понеділок, 6 березня, президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якого було ухвалене рішення про продовження оборонної операції та подальше посилення позицій українських військових у Бахмуті на Донеччині.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.