Особливості синтетичних килимів: чому слід обрати та де придбати

Особливості синтетичних килимів: чому слід обрати та де придбати

Досить часто вибір дійсно якісного синтетичного килима – це складне завдання. Багато часу можна витратити на те, щоб знайти виріб потрібної якості і кольору, який буде ідеально підходити для того чи іншого приміщення. Варто зауважити, що купити килим можна не тільки синтетичний, а й натуральний. Кожен з цих варіантів буде мати свої властивості та переваги.

На сьогоднішній день виробники пропонують декілька різних типів синтетичних волокон. Це може бути олефін, нейлон або поліестер. Також можна знайти інші варіанти, але вони менш популярні серед споживачів. Звернути увагу варто на те, що синтетичні килими більш стійкі до забруднень, адже вони проходять додаткову обробку. Саме тому, часто їх вибирають тоді, коли є діти або ж домашні улюбленці.

Особливістю синтетики є те, що такі волокна мають меншу абсорбційну здатність і в декілька разів швидше сохнуть. Саме тому вони набагато рідше покриваються цвіллю. Синтетичні вироби, крім поліефіру, мають досить високий показник міцності. В свою чергу нейлон менше стирається, еластичний і може гарно розтягуватись. Олефін має також досить непогані властивості, довго експлуатується і при цьому не втрачає свій красивий зовнішній вигляд.

Акрилові та синтетичні килими мають безліч переваг. До числа основних з них можна віднести наступне:

• Поліпропілен відноситься до числа бюджетних варіантів. Добре переносить високий рівень вологи, фарбування. Досить міцний, довговічний, легко чиститься, не втрачає свою форму.
• Поліестер більш комфортний, ніж інші матеріали. Досить часто його порівнюють із шовком. Він легко переносить забруднення, які можна видалити спеціальними розчинами.
• Синтетичні килими вважаються антистатичними.
• В продажу є різноманітні кольори і форми.
• Вони дуже міцні і стійкі до пливу механічного характеру.

Сьогодні придбати потрібний якісний килим по доступній ціні на будь який смак  і колір можна в інтернет-магазині  “IDeaL Carpets Ukraine”. Тут можна замовити доставку в своє місто по указаній при оформлені замовлення адресі. Якщо виникнуть питання відносно характеристик виробу, який зацікавив клієнта, то в такому випадку на допомогу прийдуть спеціалісти компанії. Ознайомитись з доступним асортиментом килимів можна в каталозі онлайн-магазина. На весь товар є гарантія якості від виробника, а також документація, яка підтверджує те, що килими повністю безпечні для життя людей.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.