Ось і розкрилося, чому Софія Ротару мовчить про війну в Україні

Ось і розкрилося, чому Софія Ротару мовчить про війну в Україні

Софія Ротару / фото: Ракурс

Концертний директор української співачки Софії Ротару прокоментував її мовчання про війну в Україні. Так, Сергій Лавров пояснив, що артистка завжди була аполітичною та намагалася уникати розмов про політику.

Про це повідомляє apostrophe.ua.

“Софія Михайлівна завжди була аполітичною, намагалася уникати розмов на ці теми. Вона – народна артистка СРСР і однаково добре ставилася до всіх колишніх союзних республік”, – сказав Лавров.

“А крім того, кілька років тому вона здобула величезний урок після того, як син підставив її з українським прапором. У 2014 році, вже після приєднання Криму, у Ротару був запланований великий гастрольний тур Росією. І її син, Руслан Євдокименко, опублікував у соцмережах фотографію матері з жовто-блакитним прапором, підписавши “Слава Україні!” Вибухнув грандіозний скандал, всі кричали, що Ротару зрадила нашу країну, і гастролі довелося скасувати”, – також додав він. Чоловік уточнив, що вже тривалий час не підтримує спілкування з виконавицею.

Нагадаемо, що на початку березня син та онук Софії Ротару намагалися втекти з України до Молдови. 7 березня на ділянці українсько-молдавського кордону в Могилів-Подільському було затримано групу з 9 осіб, яка намагалася незаконно перетнути державний кордон України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.