Ось чому щодня потрібно з’їдати по два яблука

Ось чому щодня потрібно з’їдати по два яблука

Яблука / фото: pixabay.com

Яблука — один з найбільш недооцінених фруктів. Поки всі ганяються за екзотичними папаями, драконівським фруктом і так далі, ми втрачаємо дуже цінне і доступне джерело вітамінів у себе під носом.

Про це повідомляє American Journal of Clinical Nutrition. 

Американський журнал, який вивчає користь різних продуктів, провів дослідження про яблука. Виявилося, що і дорослим, і дітям корисно щодня з’їдати два фрукти. Такі зміни в раціоні допоможуть знизити рівень холестерину і зменшать ризик серцевого нападу та інсульту.

Тільки потрібно їсти свіжі яблука: покупне консервоване пюре або сік не зроблять такого позитивного впливу. Яблучні чипси теж марні. Якщо думаєте про своє здоров’я, їжте тільки свіжі фрукти.

Щоб довести цей факт, вчені зібрали групу добровольців. Сорок осіб розділили на дві підгрупи. В одній люди щодня з’їдали по 2 яблука, а в другій пили сік. Потім через деякий час людей поміняли місцями. Експеримент тривав 8 тижнів. Результати приємно здивували й людей, які брали участь і вчених.

Результати показали наступне: ті, хто їсть свіжі яблука, мають нижчий рівень холестерину в крові. Також цей фрукт знижує ризик розвитку цукрового діабету другого типу. У шкірці яблук є кверцетин — природна протизапальна речовина, яка допомагає при резистентності до інсуліну.

Також цей фрукт багатий вітамінами А, С, В1, В2, РР і Е. Окрім цього в яблуках багато мінералів (магній, йод, калій, залізо, і ін.). Магній стабілізує нервову систему, залізо підвищує рівень гемоглобіну в крові.

Стоматологи кажуть, що яблука дуже корисні для зубів, можуть легко замінити чистку, якщо під рукою немає щітки та пасти. Цей фрукт доступний і недорогий. Його можна вводити в прикорм малюкам, а також вибирати в якості здорового перекусу дорослим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.