Ось чому потрібно їсти імбир щодня

Ось чому потрібно їсти імбир щодня

Імбир / фото: pixabay.com

Імбир з’явився в раціоні українців не так вже й давно. Його високо оцінили за корисні властивості. Цей продукт складається зі 115 речовин, які допомагають організму боротися із застудами, худнути, краще спати і т.д. Якщо ви ще не почали вживати його щодня, то доводи вчених змусять переглянути свій раціон.

Про це повідомляє Organic Home Remedies.

Індійці та китайці вже більш як 4500 років вживають імбир щодня. Вони додають його в чай, десерти, перші та другі страви. Так вони роблять не тільки тому, що обожнюють аромат і смак рослини. Корінь імбиру дуже корисний для організму.

Рослина належить до сімейства кардамону і куркуми. У його корені величезна кількість хімічних інгредієнтів, які:

  • запобігають серцеві захворювання;
  • знімають біль;
  • стимулюють кровотік;
  • розслаблюють судини.

В імбирі дуже багато гастропротекторних елементів. Вони запобігають потраплянню рефлюксної кислоти в стравохід і перешкоджають ослабленню нижнього стравохідного сфінктера. Чай з кореня імбиру радять пити при синдромі роздратованого кишківника. Також він буде корисний при запорах і здутті живота.

Ще в корені імбиру є гінгерол — це протизапальна речовина. Жінкам імбирний чай буде корисний при хворобливих менструаціях, тому що він добре знімає спазми. Ця рослина відмінно допомагає лікувати артрит і знімає запалення суглобів.

Його можна вживати в їжу для профілактики хвороби Альцгеймера. Екстракт цієї рослини покращує пам’ять і зір. Крім цього імбир очищає систему кровообігу. Він ефективний при лімфатичних набряках.

Зерумбон — активна речовина, яка є в корені імбиру, він корисний для алергіків і астматиків. А ще ця рослина сприяє процесу спалювання жиру. Як це працює? Речовини, які є в коренях підтримують процеси регулювання рівня глюкози в крові й прискорюють обмін речовин.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.