Оренда нерухомості у Києві — яку агенцію обрати для пошуку житла

Оренда нерухомості у Києві — яку агенцію обрати для пошуку житла

Сьогодні місто Київ лишається осередком надії, сили, незламності. Українці зі східних та південних регіонів, а також з окупованих та щойно деокупованих територій масово їдуть до столиці для того, щоб жити тут, працювати навчатись. Зорієнтуватися на ринку нерухомості не містянам надзвичайно складно. Тому, якщо цікавить оренда квартири в києві, краще звернутись в агенцію Благовіст. Команда майстрів зорієнтує, проконсультує та допоможе знайти оптимальну пропозицію кожному клієнтові.

Агенція спеціалізується на купівлі/продажі, оренді нерухомості: квартири, будинки, офіси, склади тощо. Тут безліч пропозицій для життя, роботи та бізнесу. Пропонують реальні ринкові ціни, без захмарних націнок, показують реальні квартири та будинки, що здаються в оренду. Звернутись до компанії можуть як власники нерухомості, так і ті, хто знаходяться у пошуках житла у столиці.

Які переваги отримують власники майна, які планують здати його в оренду

Знайти житло у Києві завжди було важко, але це реально. Власники квартир не хочуть або не мають змоги зайвий раз комунікувати із потенційними орендарями. До того ж потрібно знати, як юридично захистити свої інтереси та права. Через це краще звернутись в агенство нерухомості Благовіст, де рієлтори виконають всю роботу:

  • реальна оцінка житла;
  • пошук платоспроможних орендарів;
  • складання договору оренди;
  • показ жита потенційним клієнтам.

Також орендодавець сам вирішує: кому хотів би здати житло (родина із дітьми чи молода пара, з домашніми тваринами чи без них тощо).  В агенції потурбуються про порядок та чистоту, зроблять привабливі фото, та допоможуть знайти відповідальних людей. 

Які переваги отримує орендар, якщо співпрацює з агенцією

Орендарі отримують свої переваги: страхування від шахраїв, очікування відповідає реаліям на 100%, без переплат та “обіцянок”. Люди економлять свій особистий час, адже їм не потрібно вишукувати на сайтах пропозиції з оренди. Агенція надає гарантії. А ще дуже зручно, адже потрібно просто звернутись до фахівців, вказати вимоги до житла:

  • район;
  • кількість кімнат;
  • поверх;
  • бюджет.

Рієлтори відфільтрують всі зайві пропозиції та покажуть лише актуальні, які підходять саме вам. Ці фахівці завжди знають трохи більше за власників житла та тих, хто шукає його: теплі будинки чи холодні, які сусіди проживають поруч та багато іншого. 

Не питайте, як їм вдається все це дізнатись. Вони просто майстри своєї справи.

На сайті агенції можна переглянути наявні пропозиції. Усі знімки реальні, всі оголошення актуальні – діють тут та зараз. Саме тому співпрацювати із цією компанією – суцільне задоволення!

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.