Окупанти в Криму вже пакують речі і готуються тікати

Окупанти в Криму вже пакують речі і готуються тікати

Росіяни готуються тікати з Криму / фото: ТСН

Військові РФ та представники окупаційної влади Криму все тривожніше почувають себе на півострові, тому розглядають різні варіанти втечі звідти. Основний спосіб для окупантів покинути Кримський півострів пролягає через Керченський міст.

Про це в ефірі телемарафону повідомила начальниця пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

За її словами, російські загарбники всерйоз задумуються над різними маршрутами втечі з Криму до себе за “поребрик”, оскільки розуміють рівень небезпеки для себе і своїх рідних на тлі контрнаступу ЗСУ.

“Вони продовжують пакувати речі, усвідомлювати тривожність своєї ситуації та, в принципі, вивчають карту руху, карту доріг, можливі варіанти виходу, пересування за “поребрик”. Оскільки із Криму теж потрібно зуміти вибратися”, – сказала вона. 

Гуменюк вважає, що основним шляхом виїзду з Криму для окупантів буде незаконно збудований Кримський міст через Керченську протоку. Однак міст, після вибуху  в жовтні 2022 року, вже не такий надійний, особливо в ті дні, коли море штормить.

“Крім того, вони використовують поромну переправу і поки що сподіваються, що частково зможуть проїхати тимчасово окупованою материковою частиною України. Але щоразу їм все тривожніше, як вони люблять говорити, і намагаються шукати альтернативні способи”, – сказала Гуменюк.

Водночас начальниця пресцентру додала, що безпечних способів втекти з Криму не так вже й багато, а ті “зуби дракона”, які військові РФ встановили вздовж узбережжя наче спеціально націлені на те, щоб окупанти “не так швидко тікали”.

Нагадаємо, 18 травня в Криму стався підрив залізничного полотна в районі Бахчисараю, в результаті якого з колій зійшли 5 вагонів із зерном. Залізничний рух між Сімферополем та Севастополем було припинено.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.