Окупанти розпочали евакуацію з Криму — розвідка України

Окупанти розпочали евакуацію з Криму — розвідка України

Андрій Юсов / фото: прес-служба ГУР МО

Кримчани, які  співпрацювали з окупаційною владою, розпочали підготовку до від’їзду з півострова. Серед перших, хто невдовзі покине Крим, представники російського командування на півострові та окупаційна адміністрація.

Про це в ефирі телемарафону заявив Андрій Юсов.

За словами представника воєнної розвідки України, напередодні місцеві жителі почули на FM-станціях попередження про те, що їм необхідно готуватися до виїзду. Андрій Юсов вважає, що попередження стосується тих кримчан, які співпрацювали з окупаційною владою.

“Для того, щоб там був мир і порядок, півострів необхідно деокупувати і повернути туди законну українську владу. Власне, повернути Крим у рідну українську гавань, що обов’язково й відбудеться найближчим часом. Тому всім тим, хто працює на росію, справді найближчим часом краще покинути територію українського Криму”, – заявив Андрій Юсов.

Представник української розвідки також повідомив, що російське командування на півострові та окупаційна адміністрація дуже активно продають нерухомість і вивозять свої сім’ї з Криму.

“Але іншим, рядовому складу, кажуть: не переймайтеся, усе спокійно, усе під контролем… Але це вже як мем про те, що “спецоперація” йде за планом… Пов’язані з росіянами сім’ї вивозять, і дуже активно. І це привід задуматися всім іншим, хто пов’язав свою долю зі злочинним путінським рашистським режимом. Крим краще покидати, поки така можливість є”, – радить Андрій Юсов.

Раніше представник ГУР МО повідомив, що російські загарбники в тимчасово окупованому Криму продовжують окопуватися: риють траншеї, рови та встановлюють “зуби дракона”. Також є інформація, що кримчанам роздають листівки про те, що робити в разі артобстрілу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.