Окупанти не мають сил для масштабного наступу в Україні – експерт

Окупанти не мають сил для масштабного наступу в Україні – експерт

Російськи окупанти / фото: Слово та Діло

На початку літа російська армія планувала продовжити повномасштабний наступ і окупувати кілька областей України. Проте їх плани не здійснилися, вони не зможуть знову захопити території, які вже звільнено. У військ рф недостатньо сил для подальших наступальних дій.

Про це повідомив військовий експерт Олександр Коваленко під час телемарафону.

Як говорить Олександр, росіяни не виконали жодних планів, які були встановлені на початку літа. Наприклад, вихід військ рф на державні кордони Донецької та Луганської областей. Спеціалісти підтверджують, що рашисти ще не з’явилися на кордонах Луганської області. Вони заблоковані в районі Білогорівки та не можуть досягти Сіверська.

Що стосується Донецької області, то російські війська вже понад місяць блокуються у напрямку Авдіївки і Бахмута. Наразі армія ворога демонструє лише видимість військових дій. Це підштовхує до висновку, що в  армії рф наразі немає можливості для повномасштабного наступу, щоб захопити вже звільнені населені пункти.

Коваленко наголошує, що за півроку, поки триває широкомасштабний наступ, рашисти не здійснили жодного свого плану. Так вони не завоювали Київ, не створили сухопутний шлях від Харкова до Придністров’я через Одесу. Хоча росіяни готують третій армійський корпус, реальних сил для нового наступу на Україну московити не мають.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.