Окупанти мріють втекти з України на війну до Сирії – СБУ

Окупанти мріють втекти з України на війну до Сирії – СБУ

Окупанты / фото: 24 канал

Настав той час, коли російські загарбники мріють втекти з пекла, яке їм влаштовують українські захисники. Окупанти вже заздрять колегами, яких планують відправити до Сирії, адже там більш спокійно, аніж на фронті в Україні.

Про це свідчить нова телефонна розмова російського десантника з дружиною, повідомляє пресслужба СБУ.

Російський загарбник у телефонній розмові з дружиною поскаржився їй на те, що, маючи досвід участі у сирійській війні, він не отримав легкої перемоги в Україні. Він розповів, що потрапивши під “роздачу” українських сил на Запорізькому напрямку, зрозумів свою помилку. І вже заздрить своїм колегам, яких планують відправити до Сирії.

“Иванычу повезло — в Сирию поедет. Он и еще один. Поедут под Рязань на учебу, на саперов. А затем поедут в Сирию”, — поскаржився він. 

В той же час, десантник з Росії повідомив, що йому разом із “залишками східного воєнного округу” доведеться протистояти ЗСУ, які активно знищують елітні російські десантно-штурмові війська. Окупант визнає, що їхня розвідка не працює, а українські військовослужбовці мають кращу екіпіровку та озброєння.

Окупант зізнався, що другого батальйону вже не існує, і що їх залишилося близько 20 осіб від штабної роти.

“Нас просто кидают против артиллерии, пехоты.  Нам сказали: в деревню зашли около 20 человек. Заехать надо, выбросить их. Мы поехали, а там четыре танка и пехотных очень много… мы даже до деревни не смогли доехать, нас разнесли по дороге”, — жаліється загарбник дружині.

Нагадаємо, росіяни мають можливість безпечно здатися в полон і повернутися додому. Для цього достатньо зателефонувати на гарячу лінію СБУ за номером +38(093)688-68-88 і отримати детальну інструкцію щодо подальших дій.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.