Окупанти можуть готувати новий наступ на Київ – експерти

Окупанти можуть готувати новий наступ на Київ – експерти

Українські військові / фото: Генштаб ЗСУ

Поряд із кордоном України неподалік Харківської області фахівці фіксують вкрай напружену ситуацію. Російські війська почали активно стягувати на цю територію військову техніку. ЗС РФ знову збирають війська, але цього разу відбувається формування спеціального ударного угруповання, тому є великі шанси на те, що окупанти знову спробують захопити Київ.

Про це повідомляє УНІАН.

Для того, щоб розпочати новий наступ, російська армія зайнялася збиранням цілого військового корпусу, що складається з 15 тисяч осіб та 200 танків. Його формування має бути закінчено буквально до середини серпня. Немає точної інформації щодо того, куди саме збираються наступати ворожі війська, але військові фахівці повністю впевнені в тому, що наступу уникнути не вийде. Вони припускають, що незабаром корпус може бути перекинутий до Білорусі. Водночас у сусідній країні не фіксується скупчень військ і загалом ситуація досить спокійна.

Військові аналітики дуже стурбовані тим, що відбуваються неподалік Харківської області. Окупанти почали нарощувати присутність своєї техніки в безпосередній близькості від села Соболівка, яке знаходиться у Білгородській області. Військову техніку доставляють залізницею цілими ешелонами.

Військовий експерт Олександр Коваленко говорить про те, що росіян не цікавить безпосередньо Харківська область. Вони не мають наміру окупувати Харків на даному етапі воєнних дій, але надалі все може змінитися. У свою чергу Олег Жданов передбачає дещо інший варіант розвитку подій. Він вважає, що наступ у Харківській області окупантів цілком можливий, але не для окупації територій, а для того, щоб відволікти ЗСУ та не дозволити їм продемонструвати всю свою міць на Півдні та Сході країни.

Точно сказати, як поводитиметься ворог – неможливо. При цьому слід розуміти, що скупчення такої великої кількості техніки та живої сили поряд із кордоном України не є звичайними навчаннями.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.